۳۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۷:۴۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84302344
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۵۳ کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد

یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی یزد گفت: شبانه روز گذشته در ۲ عملیات جداگانه از همین تعداد دستگاه خودروی عبوری ۲۵۳ کیلوگرم تریاک در استان کشف شد.

به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس، سرتیپ عباسعلی بهدانی‌فرد افزود: در این ارتباط چهار متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

وی ادامه داد: متهمان قصد انتقال مواد یادشده را از استان‌های شرقی و جنوبی و مسیر یزد به تهران را داشتند که با هوشیاری ماموران شناسایی و دستگیر شدند .

همچنین فرمانده انتظامی یزد ۲۷ فروردین‌ماه جاری گفته بود: در ۲ عملیات جداگانه از سه دستگاه خودروی عبوری ۲۶۲ کیلوگرم تریاک در استان کشف شد.

سال گذشته ۵۳ تن انواع مواد مخدر از قاچاقچیان در استان به دست آمد که ۲۵ درصد نسبت به سال قبل از آن افزایش داشت و حدود ۱۸۰ میلیارد تومان کالای قاچاق نیز کشف شد.

جاده‌های یزد نقش مؤثری در برقراری ارتباط استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب و بالعکس در برخی مواقع راه‌های این استان برای انتقال کالاهای قاچاق و موادمخدر و نیز قاچاق انسان مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

روزانه حدود ۴۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو سبک و سنگین در جاده‌های استان تردد می‌کند .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =