صادقی: در زمان همکاری با سایپا بازیکن سازی را دستور کار قرار دادم

ایرنا- تهران- سرمربی پیشین تیم فوتبال سایپا گفت: از نظر خلق موقعیت و بازی سازی خوب بودیم اما در رسیدن به گل ضعف داشتیم. بازیکن سازی دستور کاری بود که از ابتدای حضور روی نیمکت سایپا به آن توجه داشتم.

به گزارش ایرنا، ابراهیم صادقی در گفت و گویی تلویزیونی تصریح کرد: ۲۱ سال در مجموعه سایپا حضور داشتم و خاطرات بسیاری با این تیم دارم، من همراه سایپا قهرمانی لیگ برتر را تجربه کردم و حتی خطر سقوط به لیگ پایین تر را هم حس کردم. سایپا مجموعه خوبی است و جا دارد از مجموعه پرسنل این گروه خودروسازی تشکر کنم.

وی ادامه داد: از زمانی که در باشگاه سایپا مسوولیت گرفتم با توجه به این که هواداران آنچنانی نداشتیم، تصمیم گرفتم بازیکن سازی را در دستور برنامه های خود قرار دهم و در همین مدت ۱۵ بازیکن را از رده جوانان به بزرگسالان آوردم و سعی کردم غیر از فوتبال، درس زندگی و مهارت های دیگر را نیز به آنان یاد دهم تا آینده بهتری داشته باشند چرا که همه چیز فوتبال نیست.

مرد با اخلاق فوتبال ایران تاکید کرد: در سال گذشته حمایت های بسیار خوبی از این تیم شد، اما در این فصل تا حدودی این مساله کمتر بود اما در ۲ ماه گذشته، این مساله دوباره قوت گرفت و شرایط خوب بود اما در نهایت تصمیم گرفتم تا از مجموعه سایپا جدا شوم و در ادامه لیگ برای این تیم و بازیکنان آرزوی موفقیت دارم.

صادقی گفت: ما از نظر خلق موقعیت و بازی سازی عملکرد خوبی داشتیم و تنها نقطه ضعف ما این بود که گل نمی زدیم، در ادامه لیگ ۳۰ امتیاز دیگر باقی مانده و امیدوارم بازیکنان سایپا امتیازهای لازم را کسب کنند تا این تیم در جایگاهی متناسب با شان این باشگاه قرار بگیرد.

مربی و بازیکن اسبق سایپا یادآور شد: کار کردن با بازیکنان جوان، سخت اما لذت بخش است و خوشحالم که این تجربه را کسب کردم، بازیکنان خوبی داریم که آینده روشنی دارند و باید در فوتبال موفق شوند.

پس از ابراهیم صادقی، محسن بیاتی نیا هدایت این تیم را بر عهده گرفته است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =