مقابل رقیبان برای کسب امتیاز لازم با قدرت بازی خواهیم کرد

خرم‌آباد - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد گفت: در مقابل رقیبان برای کسب امتیاز لازم با قدرت ظاهر می‌شویم و برای رسیدن به بالای جدول تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا عبدالله ویسی شامگاه دوشنبه پس از پایان دیدار خیبر خرم‌آباد پارس جنوبی جم به خبرنگاران گفت: سه امتیاز هر بازی برای ما حساس است بویژه بازی های خانگی که باید تمام تلاش را برای کسب امتیاز لازم انجام دهیم، بازیکنان به درک صحیحی از این موضوع رسیده اند و اکنون از نظر فنی، اخلاقی، بدنی و انضباطی در شرایط خوبی بسر می‌برند.

وی گفت: امیدواریم نوار بردهای تیم خیبر ادامه داشته باشد و برای رسیدن به بالای جدول تمام تلاش خود را خواهیم کرد چرا که به اندازه کافی در نیم‌فصل اول امتیاز از دست داده‌ایم و زمانی برای از دست دادن امتیاز نخواهیم داشت و هیچکدام از رقیبان را دست کم نخواهیم گرفت.

وی گفت: نهم اردیبهشت ماه با نفت آبادان در جام حذفی دیدار خواهیم کرد و اکنون تنها به فکر بازی بعدی لیگ با ملوان هستیم، و تنها امشب خوشحال هستیم و اگر بازیکنان با دست پر از زمین انزلی خارج شوند برای بازی با نفت در جام حذفی جرأت بیشتری پیدا خواهند کرد.

ویسی اظهار کرد: جام حذفی را جدی گرفته ایم و امیدواریم شرایط کرونایی برطرف شود و شاهد حضور تماشاگران پرشور در بازی‌های خانگی باشیم.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور مقابل پارس جنوبی جم با نتیجه سه بر یک به برتری رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha