۳۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۱۰
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84302186
۰ نفر

برچسب‌ها

بازگشت ابراهیم صادقی به سایپا

تهران- ایرنا- سرمربی پیشین تیم فوتبال سایپا به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، باشگاه سایپا اعلام کرد ابراهیم صادقی، با حکم مهرداد سراجی، مدیرعامل این باشگاه به عنوان مشاور مدیرعامل در فوتبال منصوب شد.


در حکم وی آمده است:

وفاداری در کلام امیر المومنین(ع) نشانه خرد و شرافت است که شما در عرصه ورزش با تلاطم های پیچیده و خاطره انگیز، ثابت کردید که دو گوهر ارزشمند خردورزی و شرافتمندی در وجودتان پرورش یافته است و در ۲۱ سال حضور در جمع نارنجی پوشان، وفاداری را نهادینه کردید.
راهی که برای نوجوانان و جوانان ورزشکار و برای دوستاران ورزش و برای خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا، تمامی کادرفنی، ورزشی و اداری شرکت فرهنگی ورزشی سایپا آینده ای روشن و امیدبخشی را نوید می دهد.
مسیر پیشرفت و تعالی سازمانی در عمل به وفاداری و برای رسیدن به موفقیت های بیشتر و دستیابی به چشم انداز هدف نهایی می بایست از این گوهر ارزشمند استمداد جوییم.

لذا شرکت فرهنگی ورزشی سایپا بر آن است با عنوان "مشاور مدیرعامل در فوتبال" از دانش و تجربیات جنابعالی بهره مند گردد که امید است با استعانت از درگاه ایزد منان در مسئولیت جدید همچون گذشته موفق و موید باشید.

صادقی در شرایطی به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه منصوب شد که چندی پیش از سمت سرمربیگری این تیم پس از یک فصل و نیم استعفا داده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =