تمدید ثبت‌نام در سامانه کارا برای استفاده از تسهیلات کرونایی درخوزستان

اهواز - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت:مهلت ثبت نام در سامانه کارا به منظور پشتیبانی از تولیدات بخش کشاورزی استان و بهره‌مندی از تسهیلات بانکی برای صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا تا پایان اردیبهشت امسال تمدید شد.

تورج نوروزی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود:با پیگیری استاندارخوزستان و موافقت دولت در ستاد ملی کرونا و در راستای تدابیر دولت برای پشتیبانی از تولیدات زیربخش کشاورزی استان ، مهلت ثبت نام در سامانه کارا برای متقاضیان جدید تا پایان اردیبهشت امسال تمدید شده وبهره برداران بخش کشاورزی استان می‌توانند در این سامانه ثبت نام و تسهیلات بانکی دریافت کنند.
وی گفت:همه صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا در بخش کشاورزی که پیش از این در سامانه کارا برای گرفتن تسهیلات کرونا ثبت نام کرده‌ ولی تاکنون موفق به دریافت تسهیلات نشده‌اند در اسرع وقت برای تکمیل پرونده و گرفتن وام خود به بانک‌های عامل مراجعه کنند.
نوروزی افزود: همه متقاضیانی که پیش از این گرونده آنها از سوی بانک‌های عامل به دلیل اتمام اعتبار عودت داده شده و یا به دلیل چک برگشتی، بدهی معوقه و نداشتن ضامن موفق به دریافت تسهیلات نشده‌اند دوباره به همان بانک مراجعه و چنانچه با پرداخت نشدن به هر دلیل رو به رو  شدند، موارد را به صورت مکتوب به مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان منعکس کنند.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خوزستان ادامه داد: متقاضیانی که پیش از این تسهیلات تا مبلغ ۶۰ میلیون ریال بابت هر نفر شغل دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل، تفاوت تسهیلات مربوطه را تا سقف ۱۲۰ میلیون ریال (موضوع بند ۱۱ دستورالعمل ابلاغیه جدید) دریافت کنند.
نوروزی افزود: این تصمیم در راستای تدابیر دولت برای پشتیبانی از تولیدات بخش کشاورزی و مانع زدایی ها اتخاذ شده است.
امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی سال "تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" نام گذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha