مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

کیش - ایرنا - مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، جعفر آهنگران را به سمت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

به گزارش دوشنبه شب پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حمیدرضا مومنی در این حکم، جعفر آهنگران را به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

در این حکم خطاب به آهنگران آمده است: با عنایت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از جنابعالی انتظار می رود ضمن اهتمام در راستای ارتقا جایگاه و گسترش و تسهیل تولید در منطقه، با بهره مندی از ظرفیت های استراتژیک آن منطقه و تلاش به منظور رفع موانع تولید و پشتیبانی از صنایع در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تحقق اهداف مورد نظر در منطقه را فراهم آورید.

افزایش صادرات و سرمایه گذاری و همچنین انتقال فناوری های پیشرفته، ارایه خدمات و تسهیلات مناسب با هدف حمایت از تولید داخلی و حضور در بازارهای منطقه ای و جهانی، ضمن اتکال به ایزد متعال و تعامل و همکاری با سایر اعضاء هیات مدیره از دیگر انتظارات یاد شده از آهنگران در این حکم است.

آهنگران از اسفند سال گذشته سرپرستی سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده داشت و پیش از وی غلامحسین مظفری عهده دار مدیرعاملی این منطقه بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha