انصاری: در فولاد قلب‌هایمان برای همدیگر می‌تپد

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ویژگی برجسته تیم ما این است که متحد هستیم و قلب‌هایمان برای هم می‌تپد.

به گزارش ایرنا، ساسان انصاری مهاجم تیم فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار برابر النصر عربستان در لیگ قهرمانان اظهار داشت: بازی فردا قطعا سخت و سنگین خواهد بود چرا که النصر یکی از قدرت‌های آسیاست.

وی افزود: النصر ستاره‌های زیادی دارد و فصل قبل یکی از تیم‌های برتر لیگ قهرمانان بوده است. ما باید نود دقیقه تمرکز داشته باشیم. کادرفنی همچون بازی‌های قبل آنالیز کاملی از النصر در اختیار ما قرار داده و ما باید نود دقیقه تلاش کنیم تا بتوانیم در پایان مانند بازی‌های قبل سرمان بالا باشد.

وی در ادامه افزود: خصوصیت مهم تیم ما این است که همه کنار هم هستیم و قلب‌های ما برای هم می‌تپد. هدفمان این است که تمام وجودمان را در میدان بگذاریم و تلاش کنیم. تا بعد از بازی فردا و بعد از تمام مسابقات هواداران و مردم ایران و خودمان به تلاش و عملکردمان افتخار کنیم.

فولاد در حال حاضر با چهار امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به النصر عربستان در رتبه دوم گروه چهارم قرار دارد؛ السد و الوحدات اردن دیگر تیم‌های این گروه بوده و هر دو یک امتیاز هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =