۳۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۵۵
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84302077
۰ نفر

برچسب‌ها

سال گذشته ۳۸۵۴ شغل در ورامین ایجاد شد

تهران- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ورامین گفت: سال گذشته ۳ هزار و ۸۵۴ شغل جدید در ورامین ایجاد و تعهد شهرستان در ایجاد تعداد شغل پیشنهادی سهمیه شهرستان محقق شد.

نرگس توسلی روز یکشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت: مسوولان شهرستان ورامین با حمایت از تولیدکنندگان بخش خصوصی و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، سال گذشته ۳ هزار و ۸۵۴ فرصت شغلی مستقیم و پایدار در حوزه‌های مختلف ایجاد کردند.

وی افزود: این مشاغل در حوزه صنعت، کشاورز، بهزیستی، سازمان فنی و حرفه‌ای، کمیته امداد حضرت امام(ره) و حوزه گردشگری ایجاد شده است.

معاون فرماندار ورامین گفت: بیشترین تعداد مشاغل در حوزه صنعت، معدن و تجارت ایجاد شده است.

توسلی با تأکید بر لزوم رفع مشکلات تولیدکنندگان و اجرایی نمودن مصوبات کارگروه رفع موانع تولید اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی موظفند تا در زمان بندی تعیین شده، مصوبات کارگروه در خصوص حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی را اجرای کنند تا موانع برطرف شود.

وی با تأکید بر لزوم تحقق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها گفت: مهمترین اصل در ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، حفظ وضعیت موجود اشتغال است ضمن این که دستگاه‌های اجرایی موظفند تا از واحدهایی که به دلیل برخی مشکلات، با ظرفیت کامل به تولید مشغول نیستند حمایت کرده و با رفع مشکلات این واحدها، فرصت‌های شغلی جدیدی را در شهرستان ایجاد کنند.

در این جلسه مسائل و مشکلات ۷ واحد تولیدی صنعتی، صنفی در خصوص اعطای تسهیلات، مشکلات زیست محیطی، بدهی به تامین اجتماعی، مسائل اداره دارایی، تامین گاز و تامین سوخت مصرفی بررسی و دستورات لازم برای رفع مشکلات این واحدها صادر شد.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha