۱۸ نفر دیگر در استان همدان قربانی کرونا شدند

همدان ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت ۱۸ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در این استان به یک هزار و ۷۴۷ نفر رسیده است.

دکتر «محمد طاهری» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین تعداد موارد مثبت در بخش سرپایی و بستری استان در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸۴ مورد گزارش شده که با احتساب این رقم از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون ۴۶ هزار و ۹۷۴ نفر در استان همدان به طور قطعی به کرونا مبتلا شده اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: هم اینک شمار بیماران بستری مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۱۳ هزار و ۴۴ و بیماران سرپایی مثبت به ۳۳ هزار و ۳۴۷ مورد افزایش یافته است.

وی افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۳۵۲ مورد بود که ۲۶۸ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۹ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۶۲ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۴۹۷ ، بهار ۷۱۷، تویسرکان ۸۳۶، رزن ۵۵۹، درگزین ۲۲۰، فامنین ۲۲۹ و کبودراهنگ ۸۱۴ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۳۶۸ نفر در ملایر، یک هزار و ۶۸۴ نفر در نهاوند و چهارهزار و ۷۸۶ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، همه شهرستان های استان همدان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha