۳۰ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۰۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84300559
۰ نفر

برچسب‌ها

نعمتی: اردوی ترکیه برای کمانداران مفید بود

تهران- ایرنا- کماندار ایرانی و دارنده مدال طلای پاراالمپیک اظهار داشت: در اردوی ترکیه شرایط جدیدی را تجربه کردیم و فکر می‌کنیم این اردو تجربه جدید و مفیدی برای ما بود.

به گزارش ایرنا، «زهرا نعمتی» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اردوی آماده‌سازی در کشور ترکیه اظهار داشت: اردوی ترکیه به جهاتی خیلی خوب بود. در شرایط مسابقه قرار گرفتیم و با رقبای خوبی دست و پنجه نرم کردیم. در اردوی ما پنج کشور اروپایی نیز در ترکیه هستند که در مسابقات رقیب اصلی ما بودند.

وی افزود: ایرانی‌ها در این مسابقات خیلی خوب کار کردند و من و سایر اعضا، رکوردگیری‌های مختلفی در این بازی‌ها داشتیم. این مسابقات اوج عملکرد اعضای تیم بود.

این کماندار ایرانی خاطرنشان کرد: من هم رکوردهای خوبی به ثبت رساندم. در یکی از مسابقات من نفر اول شدم و سایر کمانداران هم نتایج خوبی گرفتند. در تیم مردان هم چند بازیکن ما اول شدند. واقعا این اردو تجربه خوبی بود.

نعمتی تصریح کرد: در روز مسابقه به دلیل باد شدیدی که در محل مسابقات می‌وزید نتایج قابل پیش‌بینی نبود. من خودم سعی کردم خیلی خوب کار کنم اما بدلیل شرایط سختی که پیش آمد، کار کمی برای ما مشکل شد و کار من به چالش کشیده شد.

وی ادامه داد: بعد از مدت‌ها در اردوی ترکیه توانستیم خودمان را محک بزنیم. شرایط سخت بود. رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم به نحوی بود که تمرکز ورزشکار بر هم می‌ریزد. همه ورزشکاران شرایط جدیدی را تجربه می‌کنند اما لازم بود که چنین شرایط جدیدی را تجربه کنیم. امیدوارم که بتوانیم این تجربیات را در مسابقات بعدی به کار بگیریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =