سه هزار راس دام برای توزیع بین نیازمندان استان سمنان ذبح شد

سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: بیش از سه هزار و ۱۹۰ راس دام سبک و سنگین در استان سال گذشته به منظور توزیع بین نیازمندان ذبح شد.

به گزارش ایرنا، سردار حمید دامغانی روز دوشنبه به رسانه ها اظهار داشت: بیش از ۸۴۰ میلیارد ریال برای قربانی این تعداد راس دام به منظور تامین گوشت برای توزیع بین نیازمندان استان سمنان در سال ۹۹ هزینه شد.

وی اظهار داشت: این میزان قربانی برای توزیع بین نیازمندان با کمک سپاه، بسیج سازندگی، اقشار مختلف بسیج مانند بسیج اصناف، بسیج کارگری، بسیج ادارات و همچنین ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و سایر دستگاه های ذیربط انجام شد.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی بسیاری از مردم در زمان شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کسب و کارها، تصریح کرد: گروه های مختلف جهادی، اقشار بسیج، خیران و مردم با ذبح دام و نذر قربانی به کمک نیازمندان پرداختند.

دامغانی با بیان اینکه رسیدگی به محرومان و نیازمندان اولویت قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی در استان سمنان است، افزود: از همه ظرفیت ها و توان برای دستگیری از نیازمندان به ویژه در شرایط سخت کنونی استفاده می شود.

وی یادآور شد: تفکر جهادی مولفه ای برای تقویت آرمان های انقلاب اسلامی است که بسترسازی برای فرآوری انقلاب و جبهه جهانی خدمت‌رسانی جهادی خواهد بود.

فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان خاطرنشان کرد: رزمایش مواسات و کمک مومنانه یک کار نهضتی و مردمی است که مردم سمنان در آن خوش درخشیدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha