سیدحسن نصرالله عروج شهادت گونه سردار حجازی را تسلیت گفت 

تهران - ایرنا - سیدحسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان روز دوشنبه با صدور پیام هایی عروج شهادت گونه سردار سیدمحمد حجازی جانشین فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت .

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه اذاعه النور، سید حسن نصرالله در پیام خود خطاب به حضرت آیت الله خامنه ای  رهبر معظم انقلاب اسلامی آورده است: از طرف خود و خواهران و برادرانم در حزب الله ، عمیقاً تسلیت و همدردی مان را به مناسبت درگذشت فرمانده بزرگ و جهادگر ، برادرعزیز و محبوب سردار سرتیپ سید محمد حجازی (رضوان الله تعالی علیه) را به محضر شما ابراز می دارم.

در این پیام با بیان اینکه« رحلت ناگهانی ایشان در زمانی که در اوج تلاش و جهاد بودند و محور مقاومت به وجود ایشان نیازمند بود، ما را بسیار غمگین کرد»، آمده است: سالهاست او را از طریق حضورش در میان خود می شناسیم ؛ او یک فرمانده حکیم ، مجاهد و مهاجر در راه خدا بود؛ او برای ما برادری بزرگ و پشتوانه ای قوی، یک فداکار وفادار، الگوی اخلاقی، یک روشنفکر با تجربه و همچنین رفیق ، دوست و یاری مخلص برای شهید بزرگ حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله علیه)به ویژه در این سال های سخت و سرنوشت ساز در زندگی ملت ، منطقه و مقاومت ما بود.

سید حسن نصرالله ادامه می دهد: همچنین فقدان دوست گرانمایه را که رحمت الهی و رضوان و علو درجات نصیبش شود، به سربازان مخلص شما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سپاه قدس و خانواده شریف ایشان تسلیت می گوییم و از خداوند متعال حفظ وجود شریف شما امام و رهبر امت و امید بزرگ برای همه مظلومان و مستضعفان را خواستاریم.

دبیر کل حزب الله همچنین در پیام های جداگانه به سردار لشکر حسین سلمانی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار اسماعیل قاآنی  فرمانده سپاه قدس این عروج شهادت گونه سردار حجازی را تسلیت گفته است.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکشنبه شب در اطلاعیه ای از عروج شهادت گونه سردار سرافراز، جانباز عالیقدر سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی، بر اثر عارضه قلبی خبر داد.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =