کاربران البرزی هشتگ شاهراه  اقتصاد را ترند چهارم توییت فارسی کردند

کرج - ایرنا - مسوول فضای مجازی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اعلام کرد که در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، کاربران شبکه اجتماعی البرزی هشتگ #شاهراه _ اقتصاد را ترند چهارم توییت فارسی کردند.

پیمان برمند روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: یک دهه از عمر البرز می گذرد، استانی که به واسطه قرار گرفتن در مسیر ۱۴ استان کشور، همجواری با پایتخت، تراکم جمعیتی بالا و ارتباط نزدیک با یک بازار ۲۰ میلیون نفری و استقرار سه هزارو ۵۰۰  واحد تولیدی و صنعتی از موقعیتی استراتژیک برخوردار است. 
وی افزود: ظرفیت های اقتصادی استان البرز به گونه ای است که در بخش های مختلف قطب تولید بوده و نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در  جهان حرف برای گفتن دارد و می تواند ارزآوری فراوانی به همراه داشته باشد. 
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب شعار سال ۱۴۰۰ را تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اعلام کردند، نگاه ویژه به البرز به عنوان شاهراه اقتصادی می تواند ظرفیت های این استان را در کشور و جهان به رخ بازارهای اقتصادی بکشد. 
برمند گفت: به همین واسطه جمعی از کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در البرز هشتگ #شاهراه_ اقتصاد را ترند چهارم توئیتر فارسی کردند که این اقدام در راستای حمایت از منویات رهبر معظم انقلاب و نگاه ویژه مردم به ظرفیت های اقتصادی استان البرز انجام شد. 
وی اضافه کرد: این کاربران با   ۱۹  هزار و ۵۲۹ توئیت و ریتوئیت توانستد ترند چهارم توئیتر فارسی را به نام البرز ثبت کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =