ورزشگاه پارس شیراز آماده برگزاری مسابقه فوتبال فجر و مس نیست

شیراز - ایرنا- مدیرکل ورزش جوانان فارس اعلام کرد: ورزشگاه پارس شیراز زیر کشت چمن رفته است و برای دیدار تیم‌های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و مس کرمان در لیگ دسته یک آماده نیست.

عباس حاجی زاده دوشنبه درمصاحبه با خبرنگار ایرنا ادامه داد: بیست و پنجم فروردین ماه رحیم زارع رییس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی به اتفاق غلامعلی هنرپیشه رییس هیات فوتبال فارس با حیدر بهاروند مسوول سازمان لیگ تماس گرفتند که به دلیل زیر کشت رفتن ورزشگاه پارس شیراز، قرار شد بازی فجر و مس کرمان در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شود و او قبول کرد.

وی اضافه کرد: پس از موافقت فدراسیون فوتبال  مبنی برگزاری بازی در  ورزشگاه شهید دستغیب، ظرف کمتر از ۴۸ ساعت با هزینه زیاد و مشکلات مالی که داشتیم  نور این ورزشگاه را تا هزار لوکس افزایش دادیم ضمن اینکه نور ورزشگاه پارس  هم ۴۰۰ لوکس است و چگونه می خواهند بازی در زیر نور کم و زمین زیر کشت برگزارکنند؟

مدیرکل ورزش و جوانان ادامه داد: تیم مس کرمان که اطلاع داشت بازی در زمین چمن مصنوعی شهید دستغیب برگزار می شود،تمرینات خود را به منظور آشنایی با چمن مصنوعی در ورزشگاه ماهان کرمان دنبال کرد و حال این پرسش مطرح می شود که چرا درعرض کمتر از ۲۴ ساعت تصمیم گرفته شد بازی در ورزشگاه پارس ناآماده برگزار شود؟

مدیرکل ورزش فارس: مسوولیت بازی در ورزشگاه پارس را نمی پذیریم

حاجی زاده بیان کرد: به هیچ عنوان مسوولیت این بازی را که در ورزشگاه پارس برگزار شود نمی پذیریم زیرا در حال کشت چمن هستیم و نیاز است که حداقل ۲ماه در این زمین بازی برگزار نشود تا چمن شکل بگیرد.

 همچنین غلامعلی هنرپیشه رییس هیات فوتبال فارس بیست و هشتم فروردین ماه به ایرنا گفته بود : دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و مس کرمان از هفته بیست و یکم مسابقات فوتبال دسته یک از ساعت ۲۰  دوشنبه سی ام فروردین ماه پس از افطار در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز در صورتی که نور آن به میزان مناسب ۹۰۰ لوکس (واحد اندازه گیری روشنایی الکتریکی) برسد برگزار می شود، که این امر هم اینک محقق شده است.

هم اینک در جدول رده بندی پس از انجام ۲۰ بازی تیم مس کرمان با ۳۸ امتیاز همچنان صدر جدول را حفظ کرده، استقلال خوزستان با ۳۴ امتیاز و  فجر سپاسی هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر به ترتیب دوم و سوم شدند.

تیم فجر در هفته بیست و یکم این  رقابت ها  سی ام  فروردین ما درشیراز و در یک بازی حساس میزبان تیم صدرنشین مس کرمان است و تیم قشقایی هم در همین روز میهمان تیم رایکا بابل است.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم می شوند.

نود ارومیه با ۱۷ و گل ریحان البرز با ۱۴ امتیاز در خطر سقوط قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha