ارتش ایران ولایی و مردمی است

تهران - ایرنا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: افتخار می‌کنیم ارتش ما ارتشی مکتبی، ولایی و مردمی است که در دفاع و حراست از کشور قاطعانه و دوشادوش سایر نیروهای مسلح اجازه کوچکترین تجاوزی به ایران اسلامی را نمی‌دهد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی به نمایندگی از فرمانده ناجا در راس هیاتی با امیر سرتیپ جانباز "داود نظام اسلامی"، سرهنگ جانباز "مهدی خزایی" و خانواده های شهیدان "نعمت زاده" و "مشگین" از شهدای ارتش دیدار، دلجویی و از ایثار این خانواده ها قدردانی کر و افزود: قدردان مجاهدت های خستگی ناپذیر ارتش همیشه سرافراز هستیم،

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: عزت، سربلندی و اقتدار ایران اسلامی مدیون فداکاری شهدا و ایثارگری جانبازانی است که در هشت سال دفاع مقدس حقانیت ایران اسلامی را به جهانیان اثبات کردند.

وی در این دیدارها ضمن گرامی‌داشت روز پر افتخار ارتش اظهار داشت: سرافرازی و استقلال میهن عزیزمان ایران را مدیون فداکاری، ایثار و استقامت مثال زدنی نیروهای مسلح و ارتش قهرمان و غیرتمندی هستیم که پس از  هشت سال دفاع مقدس پیروزی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

این مقام ارشد انتظامی با ابلاغ سلام فرمانده نیروی انتظامی به خانواده‌های گرانقدر شهدا و جانباز ارتش گفت: شما جانبازان عزیز به قمر بنی هاشم اقتدا کرده اید و نه تنها ما بلکه تاریخ و بشریت مدیون فداکاری و رشادت شما دلیرمردان است.

وی با بیان اینکه شجاعت و غیرت کارکنان ارتش باعث شد تا کیان کشور حفظ و دست نامحرمان از میهن اسلامی دور بماند، افزود: تا زمانی که دفاع از آب و خاک برای خدا و برای مردم باشد آثار و برکات آن تا قیامت جاودانه خواهد ماند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا رمز موفقیت در جبهه های حق علیه باطل را وحدت کلمه در بین نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: ایران اسلامی با رهنمودهای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" توانسته به یکی از قدرتمندترین نیروهای مسلح جهان تبدیل شود که در عرصه های مختلف دفاعی، علمی، فناوری و تسلیحاتی سرآمد است.

به گزارش ایرنا ۲۹ فروردین ۱۳۵۸ برای ارتش، روز به یادماندنی و پرشکوهی است؛ روزی که حضرت امام خمینی (ره) در میان شایعات بی‌شماری مبنی بر انحلال ارتش و تشکیل به اصطلاح ارتش خلقی، رای بر بقای ارتش دادند. امام فرمودند: ۲۹ فروردین روز ارتش اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha