ناظم‌الشریعه: اردوهای تیم ملی بعد از بهتر شدن شرایط کرونا آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از برگزاری نشست با سرپرست دبیرکلی و رییس کمیته فوتسال از انجام برنامه‌‎ریزی مدون آماده‌سازی تا پیش از آغاز جام جهانی خبر داد.

به گزارش ایرنا، سیدمحمد ناظم‌الشریعه پس از برگزاری نشست با سرپرست دبیرکلی و رییس کمیته فوتسال اظهار کرد: با توجه به اینکه در روزهای پایانی لیگ قرار داریم با پرهیزکار، جهت ایجاد یک برنامه‌ مدون، بسیار خوب و هماهنگ عمل کردیم. تورنمنت ها و بازی‎های دوستانه‌ای که می تواند برای ما مفید باشد را مشخص کردیم و درباره تاریخ اردوها نیز به جمع بندی رسیدیم.

وی ادامه داد: به همین منظور به همراه پرهیزکار امروز نشست بسیار خوبی با سرپرست دبیرکلی داشتیم. ایشان را بسیار مثبت دیدم و مانند شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال نگاه کاملا حمایتی نسبت به رشته فوتسال دارد. قنبرزاده تاکید زیادی بر لزوم حفظ شخصیت فوتسال و تلاش برای حمایت همه جانبه از این تیم در زمان باقیمانده تا شروع مسابقات جام جهانی داشت. به نظرم خروجی این جلسه بسیار مثبت بود.

وی افزود: پس از این نشست جلسه‌ای با حضور محمد رضا حیدریان و میشل پطروس در دفتر رییس کمیته فوتسال داشتیم. ضمن اینکه از طریق تماس تلفنی نیز با مربی بدنساز تیم ملی ارتباط برقرار کردیم تا اردوهای هدفمندمان را طبق تورنمنت‌هایی که برگزاری آنها به زودی نهایی می‌شود، پس از بهتر شدن شرایط کرونا آغاز کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha