پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های اول، هفتم و دهم اعلام شد

تهران-ایرنا- مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام در پایه اول ابتدایی از اول تا ۲۵ خرداد ، پایه هفتم (دوره اول آموزش متوسطه) از ۲۲ خرداد تا ۱۵ تیر و پایه دهم (دوره دوم آموزش متوسطه) از اول تیر آغاز و تا ۲۵ تیر ادامه خواهد داشت.

به گزارش روز یک شنبه وزارت آموزش و پرورش محمدرضا رزاقی ثبت نام در مدارس شاهد را الکترونیکی عنوان کرد و افزود: پیرو جلسه ستاد مرکزی شاهد، بازه زمانی ثبت نام پایه‌های ورودی اول ابتدائی، هفتم و دهم مشخص شد.

وی اضافه کرد: «خانواده‌ها می‌توانند با ورود به سامانه سجا به نشانیsaja.medu.ir نسبت به پیش ثبت نام فرزندان خود در پایه‌های اول ابتدایی، هفتم و دهم، اقدام نمایند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران ادامه داد: پس از اتمام مهلت تعیین شده برای پایه‌های مختلف، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌اند پس از اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت می‌گیرد، جهت ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه کنند.

وی با تأکید بر این که ثبت نام در مدارس شاهد، فقط از طریق سامانه سجا به نشانیsaja.medu.ir  انجام می‌شود، گفت: زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد، از اول تا دهم مرداد به صورت حضوری، در مدارس انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =