رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه  روز ارتش را تبریک گفت

تهران-ایرنا- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در پیامی روز ارتش را به فرمانده کل ارتش تبریک گفت.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه،  در متن پیام حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری به  امیرسرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش آمده است:  با احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، بر خود فرض می­دانم به نمایندگی از نمایندگان معزز ولی فقیه و ائمه مکّرم جمعه کشور، 29 فروردین روز "ارتش جمهوری اسلامی ایران" را به جنابعالی و کلیه افسران، درجه‌داران و کارکنان آن نیروی الهی، به‌خصوص سربازان عزیز و جان برکف مردمی‌ترین ارتش جهان، تبریک و تهنیت عرض ‌کنم.

  در ادامه این پیام آمده است: ارتش جمهوری اسلامی ایران در چنین روزی، در بوستان اندیشه و کلام امام راحل عظیم الشأنمان جوانه زد و با سرعتی تحسین برانگیز، بسان کلمه طیبه‌ای شد که" اصلها ثابت و فرعها فی السماء".

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در این پیام آورده است: این نیروی مردمی و مقتدر که ریشه در باورهای ایمانی و انقلابی امیران، افسران و سربازانش داشته و دارد، در طول چهل سال گذشته، باخون پاک بیش از پنجاه هزار شهید والا مقام آبیاری شده و شاخ و برگ این شجره طیبه سایۀ امنیت را همراه با دیگرنیروهای مسلح ایران انقلابی، بر سر مردم این سرزمین و سایر ملت‌های منطقه گسترانیده و خار چشم استکبار جهانی شده است.

حجت الاسلام علی اکبری در این پیام یادآور شده است: در این ایام نورانی، فرصت را مغتنم شمرده و ضمن گرامیداشت یاد، نام و خاطره شهدای سرفراز، جانبازان، آزادگان و ایثارگران این نیروی الهی و خانواده‌های معظمشان، بهترین سلام‌ها ودرودهای قدرشناسانه و سپاسگزارانه ائمه محترم جمعه سراسر کشور را به جنابعالی و دلاورمردان نیروهای چهارگانه ارتش مقتدر و نام‌آور جمهوری اسلامی تقدیم می‌کنم. دعاگوی وجود شریفتان هستم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha