هزینه‌های ارزی و ریالی اعزام کاروان ایران به المپیک توکیو تصویب شد

تهران- ایرنا- اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در هشتاد و دومین نشست خود با بررسی وضعیت کاروان اعزامی ایران به المپیک توکیو، جدول هزینه‌های ارزی و ریالی کاروان را تصویب کردند.

به گزارش ایرنا، هشتاد و دومین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به ریاست سیدرضاصالحی امیری و با حضور اعضا برگزار و درباره آخرین وضعیت سهمیه ها، اردوهای آماده سازی و همچنین واکسیناسیون ورزشکاران اعزامی بحث و تبادل نظر شد.

همچنین آیین نامه حفاظت از ورزشکاران با اعمال برخی تغییرات در بخش ساختاری و وظیفه‌ای به تصویب  هیات اجرایی رسید.

سیدنصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو هم گزارش کامل و جامعی از اقدامات صورت گرفته در خصوص روند آماده سازی ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه شده اند و همچنین ورزشکارانی که خود را برای کسب سهمیه آماده می کنند، ارایه کرد.

وی به آخرین وضعیت و شرایط برگزاری بازی‌ها و جدول هزینه‌های ریالی و ارزی کاروان پرداخت که در نهایت به تائید و تصویب اعضا قرار گرفت. همچنین مقرر شد جدول هزینه‌های اعزام به  پنج رویداد دیگر طی امسال  در جلسات آتی  هیات اجرایی بررسی و تصمیم گیری شود.

بر اساس تصمیم اعضای هیات اجرایی در حمایت همه جانبه از رشته‌های اعزامی به المپیک توکیو و با توجه به شرایط موجود و اعلام نیاز فدراسیون‌های المپیکی برای برگزاری اردوهای آماده سازی و اعزام به رویدادهای کسب سهمیه تا ۵۰ درصد بودجه مصوب فدراسیون‌ها با درنظر گرفتن شاخص‌های مصوب در هفته جاری به حسابشان واریز شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =