نیروهای مسلح اجازه تضعیف کشور را به دشمن نمی‌دهند

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: نیروهای مسلح با فداکاری و ایثار حافظ امنیت ایران هستند و اجازه نمی‌دهند دشمنان اقدامی در راستای تضعیف کشور انجام دهند.

به گزارش ایرنا سردار مرتضی کشکولی روز یکشنبه در دیدار با فرمانده ارتش لرستان اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس نقش مهمی داشت و بسیاری از رزمندگان در این جبهه از ارتشیان بودند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در جنگ تحمیلی با همه توان در برابر دشمن ایستادند و به پیروزی رسیدند، افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی حافظ کشور، ملت و مستضعفین جهان هستند و امید بسیاری از کشورهای مظلوم، به نیروهای مسلح است.

وی ادامه داد: در برخی از کشورها، نیروهای مسلح تلاش زیادی انجام داده‌اند اما در هیچ زمانی از تاریخ این اقدام برای حفظ اسلام، ارزش‌های اسلامی و دفاع از مظلومین، صورت نگرفته است.

سردار کشکولی با بیان اینکه ایران در مسیر اقتدار و سربلندی حرکت می کند گفت: امروز قدرت ایران اسلامی بسیار بالا است و دشمن جرات هیچ اقدامی را ندارد چراکه نیروهای مسلح با هماهنگی یکدیگر، اجازه نمی دهند دشمن در راستای تضعیف بخش های مختلف کشور اقدام کند.

۲۹ فروردین به فرمان تاریخی امام راحل روز ارتش جمهوری اسلامی نامگذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha