۲۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۵
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 84299411
۰ نفر

برچسب‌ها

محموله مرغ فاقد مجوز در شهرستان سربیشه کشف شد

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک کامیون ۲ هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده غیرمجاز و فاقد مجوز بهداشتی را کشف کردند.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمدرضا کارگر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان سربیشه هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک کامیون مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این کامیون ۲ هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز بهداشت را کشف کردند که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق دام و طیور در دستور کار پلیس قرار دارد و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد؛ از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ اطلاع دهند.

دستگیری سارق حرفه‌ای در بیرجند

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند از دستگیری یک سارق حرفه‌ای خبر داد و گفت: متهم دستگیر شده به ۱۴ فقره انواع سرقت در این شهرستان اعتراف کرد.

سرهنگ علیرضا فولادی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در شهرستان بیرجند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان بیرجند هنگام گشت‌زنی، یک خودرو سرقتی را مشاهده و با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات تخصصی پلیسی سارق آن را شناسایی کردند که با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی بیرجند با اشاره به اینکه سارق دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به ۱۴ فقره انواع سرقت اعتراف کرد، گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

وی به شهروندان توصیه کرد: خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیا و اموال قیمتی و وجه نقد در وسایل نقلیه خودداری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha