ترابیان: بازیکنان پرسپولیس در آسیا به پختگی رسیدند

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، گفت: خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس در آسیا به پختگی کاملی رسیده‌اند.

«رضا ترابیان» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، درباره پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل الریان قطر اظهار کرد: بازی خوبی بود و برد خوبی هم به دست آمد. واقعیت این است که پرسپولیس با آمدن نفرات جدید تیم کاملی شده و بعید است در این مرحله مشکلی داشته باشد.

وی ادامه داد: خوشبختانه دست یحیی گل‌محمدی پر است و برای چیدن‌ مهره مشکلی ندارد. ضمن اینکه بازیکنان پرسپولیس در آسیا به پختگی کامل رسیدند و قدر امتیازها را در این تورنمنت می‌دانند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: با توجه تجربه بازیکنان پرسپولیس در آسیا، آن‌ها می‌توانند به این صورت کامبک بزنند. حالا حساب کنید به این تیم با تجربه و فوق العاده شهریار مغانلو، عیسی آل کثیر و مهدی ترابی هم اضافه شدند و پتانسیل هجومی تیم چند برابر شده است.

ترابیان خاطرنشان کرد: واقعا وضعیت هجومی پرسپولیس آنقدر خوب است که هر زمانی که اراده می‌کنند روی دروازه حریف می روند و موقعیت می‌سازند. حتی در بازی هایی که پرسپولیس با یک گل برنده شده موقعیت های زیادی را ایجاد کرده اند که این نشان می‌دهد اوضاع و احوال تیم چطور است. اگر مهاجمان پرسپولیس کمی بیشتر دقت کنند، بیشتر می توانند گل بزنند. در همین بازی با الریان می شد گل‌های دیگری به این تیم زد.

وی در خصوص عملکرد وحید امیری در پست غیر تخصصی و در دفاع چپ گفت: امیری بازیکن باتجربه‌ای است و یک سری ویژگی هایی دارد که می‌تواند در آن پست بازی کند. قدرت دوندگی بالایی دارد، یک چپ پای کلاسیک است، سرعت و تکنیک حمل توپ را هم دارد، پس می تواند مثل یک دفاع چپ تخصصی بازی کند.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظرش پرسپولیس تیم قدرتمندی در آسیا است یا تیم‌های آسیایی کمی ضعیف شدند؟ عنوان کرد: مسلماً کیفیت تیم های آسیایی نسبت به چند سال گذشته پایین آمده اما پرسپولیس واقعا تیم خوبی است و می‌تواند هر کاری که دوست داشته باشد در زمین انجام بدهد. قطعاً پرسپولیس در حال حاضر یکی از قویترین و بهترین تیم های آسیا است و به قول معروف چیزی کم ندارد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha