یکهزار و ۳۱۵ تخلف در بخش دارو و درمان زیر ذره‌بین تعزیرات استان سمنان

سمنان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: یکهزار و ۳۱۵ پرونده تخلفات در بخش بهداشت، دارو و درمان استان سال گذشته در این اداره‌کل تشکیل شد.

رضا محمدی روز  عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: متخلفان در بخش بهداشت، دارو و درمان استان سمنان طی سال گذشته  یک میلیارد و ۶۶۸ میلیون و ۴۴۰ هزار ریال از سوی اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان جریمه شدند.

وی با اشاره به برخی سودجویی‌ها و تخلف‌ها در بخش بهداشت و درمان با شیوع کرونا، ادامه داد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان با مشارکت دستگاه‌های اجرایی مرتبط در قالب چند تیم نظارت بر بخش بهداشت، دارو و درمان را با جدیت دنبال می‌کند.

وی بیان کرد: کارشناسان اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان سمنان برخورد با هرگونه تخلف صنفی در زمینه گرانی‌فروشی، احتکار و تقلب  را دستور کار قرار داده اند و با متخلفان با جدیت برخورد می‌شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان سمنان با اشاره به افزایش نظارت‌ها در نوروز و ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: ۲۱۵ واحد متخلف صنفی و خدماتی در گشت مشترک تعزیرات حکومتی در نوروز امسال در استان شناسایی شد.

وی یادآور شد: نوروز امسال برای نظارت بر بازار و جلوگیری از تخلف صنفی ۴۸۲ تیم بازرسی در استان سمنان تشکیل شده بود و همین رویه برای حفظ آرامش بازار در ماه مبارک رمضان دنبال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پرونده مربوط به تخلف ۲۱۵ واحد صنفی به قید فوریت در شعب تعزیرات حکومتی استان سمنان تشکیل و رسیدگی به تخلفات صورت گرفته منجر به جریمه ۴۷۸میلیون و ۲۲۰هزار ریال جزای نقدی شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان سمنان  گفت: شهروندان می‌توانند هر گونه تخلف صنفی را طی تماس با سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی گزارش کنند تا بازرسان در اسرع وقت به گزارش رسیدگی کنند.

تعزیرات حکومتی با ایجاد نظام پاسخ دهی، جرایم نقدی و توقیف اموال، به مطالبه‌های مردم در بحث گران فروشی، قاچاق و التهاب بازار رسیدگی می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha