اجازه سوء استفاده دشمنان از منافع جمهوری اسلامی ایران را نمی دهیم

بندرعباس - ایرنا - ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در هرمزگان گفت: به عنوان سربازان جان بر کف این ملت و نظام اسلامی تا آخرین قطره خون خود به گونه‌ای اقدام می‌کنیم که اجازه نخواهیم داد دشمن مستکبر لحظه‌ای قدم بردریا، خاک و هوای جمهوری اسلامی ایران بگذارد و بخواهد از منافع کشور سوءاستفاده کند.

امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری روز یکشنبه به مناسبت ۲۹فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران درحاشیه آیین ٰرژه روز ارتش در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت وگوبا خبرنگاران افزود: به قول فرماندهی کل قوا دوران بزن در رویی تمام شده است و دشمنان استکباری این نظام باید بدانند اگر خطای ابلهانه‌ای مرتکب شوند پاسخ دندان‌شکنی را از طرف نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران و به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران شعار قرآنی را مد نظر دارد و نه اجازه می‌دهیم کسی به ما ظلم کند و نه ظلم می‌کنیم، لذا نیروهای مسلح و بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن اینکه بازوی پرتوانی برای ایجاد بازدارندگی فعال هستند به عنوان یک نیروی پر قدرت این اجازه و راهبرد را در اختیار نظام قرار می‌دهد که در منطقه و جهان تصمیم گیرنده باشد.

فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نداجا اضافه کرد: امسال با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شده و در این راستا تلاش داریم بتوان پشتیبانی ارزشمندی از عرصه تولید کشور داشته باشیم که در این راستا ناوگروه هفتاد و چهارم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران هزاران مایل دورتر از آب‌های سرزمینی درحال حراست و پاسداری از خطوط کشتی رانی و نفت کش جمهوری اسلامی ایران است تا لحظه‌ای وقفه و لطمه‌ای بر واردات و صادرات کشور وارد نشود.

امیر دریادار دوم شفقت رودسری ابراز داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران قبل از آغاز دفاع مقدس، در دوران دفاع مقدس و پس از آن همواره در کنار ملت شریف ایران تلاش داشته و دارد ضمن برقراری امنیت برای این نظام مقدس در حوادث و بلایای طبیعی نیز خدمتگذار و یاری رسان ملت باشد.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوادثی نظیر سیل و زلزله در کنار ملت شریف ایران حضور داشته و اکنون که بیماری کرونا در جهان شایع شده با افزون بر ۱۵ هزار نفر نیروی بهداشتی و خدماتی و افزون بر ۴۰۰ واحد بیمارستانی و درمانی در کنار نیروهای بهداشتی و درمانی کشور خدمتگذار مردم ایران اسلامی است.

ارشد نظامی آجا در هرمزگان تاکید کرد: امیدواریم این بازوان پرقدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر بازوان نظامی اسلامی همچون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، بسیج و ملت شریف ایران بتواند به گونه خدمت کند که پرچم جمهوری اسلامی ایران را به دست صاحب اصلی آن، امام زمان (عج) برسانیم.

وی در پایان تاکید کرد: هر روز شاهد رشد و پیشرفت و تعالی در عرصه‌های مختلف کشور هستیم و ارتش جمهوری اسلامی ایران در نیروهای چهارگانه خود به سطحی از توان رزمی و مهندسی رسیده که علاوه بر اینکه همه نیازمندیهای گلوگاهی تجهیزات مورد نیازش را می‌سازد بلکه دست به طراحی و ساخت تجهیزات نوینی در عرصه‌های دریا، زمین، هوا و پدافند می‌زند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =