اسماعیلی: حفره های امنیتی ضد انقلاب در مراکز حساس بسته شود

تهران- ایرنا- نماینده مردم گرمی گفت: حفره‌های امنیتی ضد انقلاب در مراکز حساس باید برای همیشه بسته شوند و مجموعه های ذیربط در این خصوص پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، ولی اسماعیلی در نشست علنی امروز -یکشنبه - در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه خط فکری خطرناکی با استفاده از فضای مجازی که در آن مدیریت صورت نمی‌گیرد، آغاز شده است، گفت: علیرغم تأکیدات رهبری عده‌ای به دنبال تضعیف مجلس انقلابی هستند تا توان این نهاد را کم کنند اما مجلس در راستای حفظ عزت مردم، قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها برای بازگشت عزت پایمال شده مردم را به تصویب رساند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تصویب این قانون تصریح کرد: اکنون دشمنان به دنبال راه‌حلی برای مذاکره با ایران هستند که این موضوع نشان می‌دهد که مقاومت مردم و ریل‌گذاری مجلس جواب مثبت داده است.

وی افزود: امروز حفره‌های امنیتی ضد انقلاب در مراکز حساس باید برای همیشه بسته شود و مجموعه ذیربط و وزیر اطلاعات باید در این خصوص پاسخگو باشند.

اسماعیلی در ادامه با اشاره به اصل ۷۷ قانون اساسی عنوان کرد: آنچه در وین می‌گذرد باید به استحضار مجلس برسد و ما بر حذف کلیه تحریم‌ها و راستی آزمایی استوار هستیم و از آن کوتاه نمی‌آییم و به تحریم خوب و بد اعتقادی نداریم.

نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات معیشتی مردم عنوان کرد: علیرغم گام‌های اساسی مجلس هنوز مردم در مضیقه هستند لذا اگر دولت عرضه کنترل بازار مرغ و تخم مرغ را ندارد، اجازه توزیع را به مردم دهد تا بیشتر از این شرمنده ملت ایران نباشیم؛ این شأن مردم نیست که علیرغم عدم کمبود منابع، گرفتار چرخه توزیع معیوب باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =