پیروزی فولاد برابر الوحدات در نیمه نخست

تهران- ایرنا- نیمه نخست دیدار فولاد خوزستان برابر الوحدات با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال فولادخوزستان در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه امشب در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض به مصاف تیم الوحدات اردن رفت و نیمه نخست را با برتری یک بر صفر به پایان رساند.

«جواد نکونام» نفرات زیر را برای این بازی به میدان فرستاد: 

محسن فروزان، مهران موسوی، مهران درخشان مهر، مجتبی نجاریان، عارف اقاسی، محمد میری، محمد آبشک، پاتوسی، فرشاد احمدزاده، محمدرضا عباسی، لوسیانو پریرا

ترکیب الوحدات برابر فولاد نیز به شرح زیر است: 

احمد نواس، فراس شیلبای، یزن العرب، ابراهیم جوبری، خالد عاصم، طارق خطیب، عبدو نادیا، احمد طاهر، احمد زریک، فوادی عواد، احمد سامر

در دقیقه ۲ این بازی شوت محکم و از راه دور محمد آبشک با اختلاف ناچیز از کنار دروازه الوحدات به بیرون رفت. در دقیقه ۱۳ سانتر مجتبی نجاریان به روی دروازه از پریرا عبور کرد و دروازه بان الوحدات در مهار توپ ناکام بوده و دفع توپ او به پاتوسی رسید و در حالیکه گلر اردنی ها برای تصاحب توپ از دروازه خارج شده بود، ضربه پاتوسی از بالای دروازه به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۵ ارسال خوب نجاریان به روی دروازه با ضربه سر پریرا همراه بود که احمد نواس گلر الوحدات توپ را از روی خط بیرون کشید و توپ برگشتی به فرشاد احمدزاده رسید و توپ برگشتی نیز توسط گلر الوحدات راهی کرنر شد. در
دقیقه ۲۶ کرنر به دست آمده برای فولاد را پاتوسی به روی دروازه ارسال کرد که با ضربه سر مهران موسوی همراه بود که توپ این بازیکن پس از سابیده شدت با تور بیرون دروازه به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

حملات دامنه دار تیم فولاد در درقیقه ۴۲ منجر به گرفتن یک پنالتی شد و پریرا کاپیتان گلزن فولادی ها موفق شد با یک بغل پا آرام دروازه نماینده اردن را باز کند. 

در دیگر دیدار گروه D تیم های السد قطر و النصر عربستان به مصاف یکدیگر رفتند و این بازی نیز با نتیجه همزمان یک بر صفر به سود النصر در نیمه نخست به پایان رسیده است.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha