سلامت و امنیت انتخابات، تضمین کننده مشارکت حداکثری است

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: سلامت و امنیت انتخابات تضمین کننده انگیزه و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای و رقابت سالم بین کاندیداها خواهد شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی روز شنبه در نشست با اعضای هیات بازرسی انتخابات استان و شهرستان ها گفت: اساس برگزاری انتخابات در استان رعایت اصل صحت و سلامت انتخابات است تا شاهد انتخاباتی با مشارکت حداکثری باشیم.
نماینده عالی دولت در استان خراسان شمالی  افزود: اعضای هیات های اجرا و نظارت بر انتخابات حق سمت و سو دادن به انتخابات را ندارند و اجازه نمی دهیم در استان حتی بخاطر یک نفر صحت و سلامت انتخابات زیر سوال برود.
شجاعی گفت: پذیرفتن انجام وظیفه در هیات های اجرا و نظارت بر انتخابات به معنای عدم حمایت از کاندیدای خاص و سمت و سو دادن به انتخابات است، بنابراین در تعیین بازرسان صندوق های رای باید نهایت دقت را داشته باشیم.
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر آموزش لازم به بازرسان و سربازرسان برای شناخت چارچوب اختیارات و وظایف خود، افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون در هر انتخاباتی به دنبال کوبیدن بر طبل جانبداری، تقلب و عدم صحت در برگزاری انتخابات است. 
وی با بیان اینکه ما امانتدار رای مردم هستیم و باید خاستگاه و جایگاه قانونی خود را بدانیم، گفت: خراسان شمالی در انتخابات مجلس شورای اسلامی به لحاظ صحت و مشارکت جزو استان های برتر بود و باید تلاش کنیم این سند افتخار بار دیگر در انتخابات پیش رو رقم زده شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =