۲۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۴۴
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84298645
۰ نفر

برچسب‌ها

مجوز ۲ دفتر گردشگری سلامت در ایلام صادر شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: پروانه بهره‌برداری ۲ دفتر خدماتی، مسافرتی و گردشگری در راستای گردشگری سلامت صادر شد و با صدور این مجوزها، هم اکنون پنج دفتر گردشگری سلامت در استان فعال است.

به‌گزارش روابط‌عمومی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام، عبدالمالک شنبه‌زاده اظهار داشت: استان ایلام به دلیل همسایگی با کشور عراق و فراهم بودن شرایط تردد آسان می‌تواند میزبان گردشگران سلامت باشد و از این مزایا برای توسعه و تقویت گردشگری بهره مند شود.

شنبه‌زاده یادآور شد: امکان سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری سلامت استان ایلام با کشور عراق نیز می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای توسعه فضای کسب و کار و تقویت اقتصاد منطقه فراهم کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: ایلام می تواند از ظرفیت همسایگی با عراق و جهش چشمگیر سطح خدمات درمانی در این استان بهره ببرد و به یکی از قطب‌های مهم گردشگری سلامت در کشور تبدیل شود.

۶ دوره آموزشی صنایع دستی در ایلام برگزار شد

شنبه زاده از برگزاری ۶ دوره آموزشی برای توانمندسازی نیروهای گردشگری استان در سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: سال گذشته با توجه به اهمیت آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در بخش گردشگری برای ارائه خدمات بهتر، طرح توانمندسازی نیروی انسانی و فعالان حرفه‌ای بخش گردشگری و نیروهای انسانی مرتبط با این بخش در استان ایلام ۶ دوره کلاس آموزشی برگزار شد.

شنبه زاده اظهار داشت: با توجه به اهمیت خدمت‌رسانی مطلوب در ایام ویژه سال نسبت به برگزاری این دوره‌های آموزشی در استان اقدام شده و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها با مفاهیم و مبانی میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی، آداب معاشرت و الگوهای رفتاری، روش‌های افزایش رضایتمندی گردشگران و غیره آشنا می‌شوند.

شنبه‌زاده با بیان اینکه برگزاری این دوره‌های آموزشی برای فعالان گردشگری به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان در مواردی از جمله مشتری مداری، پذیرایی و آداب و رفتار حرفه ای است، تاکید کرد: در بحث آموزش‌ها برای دفاتر خدمات مسافرتی به مواردی از جمله کیفیت و نوآوری پرداخته می‌شود و در بحث راهنمایان تور آموزش داشتن رفتار حرفه‌ای و شرایط عبور از بحران‌های منطقه‌ای مهم است.

به گفته شنبه زاده در پایان دوره برای هر کدام از شرکت‌کنندگان گواهینامه صادر شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha