۲۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۳۰
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 84298583
۰ نفر

برچسب‌ها

بارش های رگباری مهمترین پدیده جوی کرمان است

کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: بارش‌های رگباری و پراکنده به همراه رعد و برق در مرکز، غرب، جنوب غرب و ارتفاعات شمال این استان از مهمترین پدیده های جوی روزهای یکشنبه و دوشنبه خواهد بود.

مریم سلاجقه شبانگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آسمان کرمان در روز شنبه صاف تا کمی ابری خواهد بود که در ساعات بعدازظهر به تدریج با افزایش ابر مواجه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بارش‌های رگباری و پراکنده به همراه رعد و برق در مرکز، غرب، جنوب غرب و ارتفاعات شمال استان کرمان در روزهای یکشنبه و دوشنبه در پیش خواهد بود.

 کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان این‌که بارش‌ها در این مناطق تا صبح سه‌شنبه ادامه دارد، عنوان کرد: به دامداران توصیه می شود از رفتن به ارتفاعات و حاشیه‌ رودخانه‌ها خودداری کنند.

سلاجقه با اشاره به اینکه در مناطق مستعد، احتمال رگبار تگرگ دور از انتظار نیست، اظهار داشت: در حالی که مردم منوجان در ۲۴ ساعت گذشته با ۳۷ درجه‌ سانتیگراد، گرم‌ترین روز را در این استان پشت سر گذاشته‌اند، لاله‌زار با دمای ۲ درجه‌ سانتیگراد، خنک‌ترین نقطه‌ کرمان به ثبت رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha