سرپرست تیم فوتبال ساحلی گلساپوش: با آمادگی به مصاف حریفان می‌رویم

یزد- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد گفت: تمرینات تیم برای حضور در مسابقات لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور در فصل جدید آغاز شده و با آمادگی به مصاف حریفان می‌رویم.

سید حسن میرحسینی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرینات تیم طبق برنامه با نظم و ترتیب زیرنظر کادرفنی با حضور تمامی بازیکنان تا شروع لیگ امسال ادامه داد.

وی با بیان اینکه حضور جدی در لیگ برتر امسال جزو اهداف کادرفنی و بازیکنان مقاومت است ادامه داد: مسابقات به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با رعایت نکات بهداشتی برگزار می‌شود.

سرپرست تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد اظهار کرد: هنوز توسط کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون زمان دقیق شروع لیگ برتر امسال کشور به تیم‌ها و باشگاه‌ها اعلام نشده است .

مسیرحسینی یادآور شد: تیم مقاومت گلساپوش با همه وجود حضوری قوی در لیگ برتر امسال خواهد داشت و با تلاش کادرفنی و همراهی بازیکنان طبق برنامه تمرینات خود را منظم ادامه می‌دهد.      

۱۴ سال قبل باشگاه مقاومت گلسایوش در محله محمودآباد یزد راه‌اندازی شد و در این راستا فعالیت‌های رشته فوتبال ساحلی در استان آغاز شده است .

هم‌اکنون وضعیت فوتبال ساحلی یزد در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و ۲ تیم این استان شامل گلساپوش و ایفاسرام اردکان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارد.

بازیکنان مقاومت گلساپوش یزد از جمله محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم ، حمید بهزادپور ، حمیدرضا دهقانی و عباس رضایی در تیم ملی عضویت دارند و تعدادی هم بارها به اردوهای مختلف ملی دعوت شدند.

محمدحسین میرشمسی سرمربی تیم گلساپوش یزد به خاطر شایستگی به مدت ۲۰ ماه سکان هدایت تیم ملی را بر عهده داشته است.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت است و هم اکنون۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha