ارتش جمهوری اسلامی از کارآمدترین یگان‌های نظامی جهان است

قم - ایرنا - استاندار قم در پیامی به مناسبت ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش آورده است: ارتش به کمک تجربه‌های ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و بهره مندی از نیروهای توانمند در تولید پیشرفته ترین و مجهزترین ابزارها و ادوات نظامی یکی از برجسته ترین و کارآمدترین یگان‌های نظامی در سطح منطقه و جهان می‌باشد.

به گزارش عصر شنبه روابط عمومی استانداری قم در پیام بهرام سرمست آمده‌است: ۲۹ فروردین روز پاسداشت شجاعت و دلاور مردی های ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

پیام ادامه یافته است: نیروی شجاع و غیرتمندی که به عنوان پشتوانه، دژ مستحکم و حافظ پرتوان نظام و انقلاب، همواره در عرصه دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشور، خوش درخشیده و با تقدیم هزاران شهید، جانباز و ایثارگر، کارنامه درخشان و پرافتخاری را در راه حفظ عزت و استقلال میهن عزیز اسلامی و شرافت ملت ایران بر جای نهاده است.

دربخش دیگری ازاین پیام آمده‌است: ارتش توانمند، با گذشت بیش از چهار دهه از حیات طیبه انقلاب اسلامی و به مدد تجارب ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و بهره مندی از نیروهای مجرب، متعهد و متخصص و توانمندی در تولید پیشرفته ترین و مجهزترین ابزارها و ادوات نظامی، امروز به عنوان یکی از برجسته ترین و کارآمدترین یگان های نظامی در بین نیروهای مسلح منطقه و جهان شناخته می شود.

در ادامه پیام تصریح شده‌است: یگانی که درکنار انجام موفق و تحسین برانگیز ماموریت‌های دفاعی، در عرصه سازندگی و عمران و آبادانی کشور و خدمت رسانی به مردم در بحران‌ها و حوادث طبیعی به‌ویژه در عرصه مقابله با بحران کرونا نیز سهم ویژه و حائز اهمیتی را ایفاء نموده است.

در خاتمه آمده است: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز ارتش، فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمامی نیروهای شجاع، مخلص، فداکار و جان برکف ارتش در سراسر کشور به ویژه فرماندهان و پرسنل دلاور این یگان در استان قم تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سربلندی و اقتدار نیروهای مسلح کشور را در مسیر تحقق آرمان های بلند امام راحل و فرامین فرماندهی معظم کل قوا و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج)، از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =