اسامی افرادخاطی مربوط به واکسن پاکبانان آبادان به مراجع قضایی اعلام شد

آبادان - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: اسامی افراد خاطی شهرداری آبادان که از سهمیه واکسن پاکبانان این شهر استفاده کرده بودند به مراجع قضایی اعلام شد.

شکراله سلمان‌زاده روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: حسب دستور مقام عالی وزارت که در نامه‌ای به ما ابلاغ شد اسامی این افراد به طور کتبی به مقامات قضایی اعلام شد و همچنین با افراد خاطی در حوزه دانشکده علوم پزشکی آبادان برخورد صورت گرفت و بعضی از این افراد با دستور مستقیم وزیر بهداشت عزل شدند.

وی افراد عزل شده در این باره را ، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان، رییس مرکز بهداشت آبادان و مسوول واحد پیشگیری از بیماری‌های این مرکز بیان کرد.

سلمان‌زاده با بیان اینکه ۱۵ نفر از کارکنان و مدیران شهرداری آبادان اقدام به تزریق واکسن سهمیه داده شده برای پاکبانان کرده بودند گفت: پس از اینکه متوجه تزریق افراد غیر مرتبط شدیم تزریق واکسن را به طور موقت متوقف کردیم و پس از آنکه شفاف‌سازی به صورت کامل صورت گرفت واکسن به سایر پاکبانان آبادان تزریق خواهد شد.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: بیماران خاص مثل دیالیزی‌ها یا افراد سرطانی، سهمیه واکسن مخصوص به خود را دارند و نیازی نیست که ما از سهمیه پاکبان‌ها برای آنها استفاده کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =