بیش از ۱۲ تن مواد مخدر در ایست بازرسی مرصاد کشف شد

کرمان - ایرنا - سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان از کشف ۱۲ تن و ۲۶۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی سال گذشته در ایست و بازرسی مرصاد خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی امیری شبانگاه شنبه در تشریح این خبر به رسانه ها افزود: در سال ۹۹ مقدار ۱۲ تن و ۲۶۵ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل ۱۰ تن و ۶۰۱ کیلو تریاک، ۸۷۱ کیلوگرم مرفین ، ۱۶۰ کیلو گرم هروئین و ۶۱۵ کیلوگرم حشیش از قاچاقچیان و سوداگران مرگ در ایست و بازرسی مرصاد کشف شده است.

وی با اشاره به افزایش ۸۱ درصدی کشف مواد مخدر در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ خاطرنشان کرد: در این مدت ۲۷۱ خودرو سبک و سنگین توقیف و ۵۴۷ نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان با اشاره به اینکه با اشرافیت بالا، تیزهوشی، پیگیری های شبانه روزی و تخصص ماموران پیچیده ترین جاسازی ها نیز از دید آنان پنهان نمی ماند، بیان کرد: این استان به دلیل وسعت جغرافیایی و همجواری با برخی استان های مرزی کشور یک حوزه خاص در مسیر ترانزیت مواد مخدر محسوب می شود که در این رابطه پلیس مبارزه با موادمخدر با یک توان مضاعف در زمینه پیشگیری از حمل موادمخدر از حوزه وسیع استان اجرای ماموریت می کند. 

سرهنگ امیری در پایان از اقدامات و تلاش های شبانه روزی و طاقت فرسای مجموعه انتظامی و خصوصا ماموران ایست و بازرسی مرصاد که با این بلای خانمان سوز در سخت ترین شرایط و با توجه به ایام شیوع کرونا مبارزه می کنند، تقدیر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha