حل مشکلات و سلامت خانواده‌های شهدا وظیفه مهم بنیاد شهید است

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، سلامت خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان و خدمات‌رسانی و حل مشکلات جامعه هدف را جزئی از وظایف مهم این نهاد دانست.

عطا ناوکی روز شنبه در دیدار با «حسین نیکویی» جانباز ۷۰ درصد افزود: جانبازان در فرهنگ اسلامی دارای مقام رفیع و اجری عظیم هستند و جزو افتخارات و عزت ناب جوامع اسلامی محسوب می‌شوند.
وی مدال سربلندی استان هرمزگان را وجود بابرکت مزار شهیدان، خانواده‌های شهدا به‌ویژه والدین آنان، جانبازان و آزادگان دانست و گفت: جانبازان در فرهنگ اسلامی دارای مقام رفیع و اجری عظیم هستند و جزو افتخارات و عزت ناب جوامع اسلامی محسوب می‌شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ادامه داد: جانبازان و ایثارگران، همچون شهدا در دوران خطر با فداکاری، صبر و مقاومت خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند.
ناوکی با بیان اینکه دیدار با جامعه هدف در قالب طرح سپاس و به‌منظور رفع مشکلات آنان انجام می‌شود، بیان داشت: سال گذشته با وجود شیوع ویروس کرونا، افزون بر پنج هزار دیدار صورت گرفت و البته فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی، به‌طور کامل رعایت می‌شد.
وی ابراز امیدواری کرد در سال جدید با تلاش بیشتر، همدلی، همکاری و مشارکت سایر نهادهای اجرایی، اقداماتی موثرتر و در شأن این قشر انجام شود.
جانباز ۷۰ درصد «حسین نیکویی»، یکم اردیبهشت ۱۳۴۸ در شهرستان اُرزوئیه از توابع استان کرمان به دنیا آمد و ۲۶ فروردین ۱۳۶۶ در عملیات کربلای هشت، بر اثر تخریب و ریزش سنگر مجروح (دچار آسیب نخاعی) شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha