استاندار و فرمانده انتظامی کردستان روز ارتش را تبریک گفتند

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان و فرمانده انتظامی استان در پیام‌های جداگانه‌ای روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

به گزارش ایرنا، در پیام روز شنبه بهمن مرادنیا استاندار کردستان آمده است: ارتش از سرآغاز انقلاب، در صحنه‌های مختلف تاریخی این مرز و بوم و از جمله در دوران دفاع مقدس خوش درخشیده است.

نامگذاری ۲۹ فروردین به نام روز ارتش که از ابتکارات امام راحل است یادآور شجاعت، شهامت، ایثار و فداکاری بزرگمردانی است که با تقدیم هزاران شهید، جانباز و آزاده نام خویش را در قلب یکایک ایرانیان به نیکی ماندگار کردند.

امروز ایران اسلامی دارای یکی از قدرتمندترین ارتش‌ها در جهان است که امنیت، آرامش و عزت را برای مردم به ارمغان آورده است. اینجانب بیست و نهم فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمامی نیروهای شجاع و فداکار این نیرو و خانواده های گرامی آنان در استان کردستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم در سایه توجهات خداوند بزرگ همواره موفق و موید باشید.

ارتشی‌ها خادمان صدیق عرصه امنیت هستند

فرمانده انتظامی کردستان هم در پیامی ضمن تبریک روز ارتش، نیروهای ارتشی را خادمان صدیق عرصه‌ امنیت و دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی توصیف کرد.

در پیام سردار علی آزادی آمده است:

اعلام روز ارتش از سوی بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران در ۲۹ فروردین سال ۵۸، نشان از اهمیت "کلمه طیبه ارتش" دارد. بی‌تردید، ارتش اسلامی ما امروز کلمه‌ای طیبه و ریشه‌هایش مستحکم است.

حضور فرماندهان مجاهد و تقدیم شهدای بزرگی همچون صیاد شیرازی که برای افزایش اقتدار انقلاب اسلامی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی در دنیا مجاهدت کرده و می‌کنند، گواهی بر این مدعا است.

ارتش ما که از همان آغاز به عنوان شجره طیبه و نیروی مورد مهر و وثوق امام عزیز، خادمان صدیق عرصه‌ امنیت و دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی بوده است، همسو با سیاست‌های دفاعی نیروهای مسلح، به ارتقای آمادگی رزمی همت گماشته و همراه با گسترش حوزه عملیاتی در نتیجه تعامل بیش از پیش با مراکز علمی و نخبگان کشور استقلال کامل دفاعی ما را رقم زده است.

اینجانب ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به خانواده های معظم شهداء ارتش، جانبازان عزیز ارتشی و تمام دلاور مردان غیور ارتش تبریک می گویم و توفیق روز افزون جان برکفان این عرصه را از خداوند منان خواستارم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =