۲۹ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۳۳
کد خبرنگار: 3104
کد خبر: 84298313
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۵۱۶ سند تک برگی در قشم صادر شد

قشم- ایرنا- رییس اداره ثبت اسناد و املاک قشم گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد چهار هزار و ۵۱۶ سند تک برگ در قشم صار شده که در همسنجی با سال قبل از آن ۶ درصد کاهش داشته است.

محمد آرامش روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همچنین در سال گذشته ۵۲۸ پرونده اجرایی در این اداره مختومه شده که نسبت به سال ۱۳۹۸ حدود ۴۲ درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: پارسال ۲۹۳ پرونده اجرایی نیز در این سازمان تشکیل شد با کاهش ۹۲ درصدی نسبت به سال قبل همراه بود.

رییس اداره ثبت اسناد و املاک قشم تصریح کرد: از این تعداد قراردادهای بانکی با ۱۲۰ پرونده و  مهریه با ۹۴ پرونده بیشترین آمار پرونده‌های اجرایی افتتاح شده را شامل می‌شود و مابقی مربوط به اسناد رهنی، چک‌های بدون موجودی، آب‌بها و شارژ ساختمان است.

وی اظهار کرد: در سال گذشته همچنین تعداد ۸۵ سند مربوط به املاک دولتی صادر شده است.

آرامش افزود: پارسال تعداد ۶۹۲ سند به دستور مقام قضایی بازداشت و ۶۶۳ سند نیز رفع باداشت شده است.

تعداد دفاتر اسناد رسمی قشم ۲ برابر شد

رییس اداره ثبت اسناد و املاک قشم گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد پنج دفتر اسناد رسمی به دفاتر قشم افزوده شد که با احتساب آن هم اکنون ۱۰ دفتر در قشم به فعالیت می‌پردازند.

وی افزود: پارسال  ۲ دفتر اسناد رسمی در قشم، یک دفتر اسناد در شهر سوزا و یک دفتر اسناد رسمی نیز در شهر درگهان افتتاح شد.

آرامش تصریح کرد: هم اکنون ۶ دفتر ازدواج و چهار دفتر طلاق در قشم فعال است که در سال گذشته یکهزار و ۵۴ سند ازدواج صادر کرده‌اند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =