کلاس‌های عملی دانشگاه امیرکبیر حضوری برگزار نمی‌شود

تهران- ایرنا- دانشگاه امیرکبیر با تاکید بر اینکه هیچ‌ کلاس عملی تا اطلاع ثانوی به صورت حضوری برگزار نمی‌شود، شرط حضور دانشجویان در آزمایشگاه‌ها را اعلام کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از دانشگاه امیرکبیر، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اطلاعیه ای جدید اعلام کرد؛ با توجه به شرایط اضطراری اعلام شده از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا در ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ در خصوص شیوع گسترده ویروس در کشور و به خصوص در شهر تهران تا رفع شرایط اعلام شده، موارد زیر برقرار خواهد بود.

در این اطلاعیه آمده است: تمامی کلاس‌های نظری به صورت مجازی برگزار می‌شود و هیچ کلاس عملی نیز حضوری تشکیل نخواهد شد. زمان و نحوه برگزاری کلاس‌های جبرانی برای دروس عملی که در این بازه برنامه‌ریزی شده بودند، متعاقباً اعلام خواهد شد.

در ادامه تاکید شده است، تمامی دفاع‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد، پیشنهاد رساله دکترا، پیش دفاع دکترا و دفاع دکترا به صورت مجازی برگزار خواهد شد. همچنین برگزاری امتحان جامع به صورت حضوری ممکن نیست و در صورت لزوم صرفاً با رعایت شرایط ذکر شده در نامه در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۹۹ می‌تواند به صورت مجازی برگزار شود.

همچنین صرفاً آزمایشگاه‌هایی باز خواهند بود که در آنها آزمایش‌هایی بصورت سلسله‌وار در انجام است و در صورت قطع آن‌ها تمام آزمایش‌های تکمیل شده باید از ابتدا تجدید شوند.

صرفا دانشجویانی که برای کار تحقیقاتی و انجام پروژه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و رساله دکترا و یا پیگیری برگزاری دفاع خود در اضطرار بوده و مجبور به مراجعه به دانشگاه هستند مجاز به ورود به دانشگاه خواهند بود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha