روز ارتش یکی از تاثیرگذارترین وقایع در کشور است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، این روز را در تاریخ انقلاب اسلامی یکی از وقایع تاثیرگذار کشور دانست که دشمن را در رسیدن به نقشه‌های شوم خود ناکام گذاشت.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی در این بیانیه آورده است: ۲۹ فروردین در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران یادآور یکی از وقایع تاثیرگذار کشور است که طی آن در مقطعی که عناصر ضد انقلاب و فتنه جو سودای انحلال ارتش را در سر می پروراند، معمار کبیر انقلاب با دوراندیشی و بصیرت الهی در برابر این توطئه خطرناک ایستادگی نموده و ضمن حفظ و تقویت ارتش انقلابی بار دیگر دشمن را در رسیدن به نقشه های شوم خود ناکام گذاشت.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: نگاهی گذرا به بیش از ۴ دهه از تاریخ پربرکت حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کافی است تا امروز ثمرات و برکات  وجود چنین نیرویی را درک کرده و خداوند متعال را به سبب آن شاکر باشیم. نقش بی بدیل و اثرگذار ارتش در سالهای نخستین انقلاب و فداکاری ها و نقش آفرینی های و دلاوری های نیروهای قهرمان ارتش همچون سپهبدشهید صیاد شیرازی و سرلشکر شهید بابایی و... در دوران دفاع مقدس و حفظ تمامیت ارضی و حراست از مرزها و همچنین در دفاع از حرم آل الله و بسیاری از عملیات ها، مردم یاری و کمک به سازندگی و آبادانی کشور و مناطق آسیب دیده از حوادث طبیعی،  نشان افتخار زرینی بر سینه این نیروی مکتبی و الهی می باشد.

در این بیانیه تصریح شده است:‌ پیشرفت های شگرف و دستاوردهای ارتش در سال های اخیر در حوزه های دفاعی و رزمی متناسب با تهدیدات دشمن، نماد خودباوری ملی و قدرت بازدارندگی است. صلابت و عظمت خیره کننده امروز جمهوری اسلامی ایران و موقعیت ممتاز و قدرت تاثیرگذاری منطقه ای و فرا منطقه ای آن مرهون وحدت و هم افزایی نیروهای مسلح انقلابی و ولایتمدار و مقتدر بوده و بدون شک تصویری شکوهمند و آرمانی در راه تثبیت نظام مقدس بوده و باعث عصبانیت و کینه توزی دشمنان است.

«سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن گرامیداشت ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای والامقام آجا و تبریک این روز به آحاد کارکنان ارتش، تردیدی ندارد که همه نیروهای مسلح مومن و شجاع تحت هدایت فرماندهی معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز تصویری مثال زدنی در دفاع از آرمان های انقلاب از خود نشان داده و در راه تثبیت و تداوم انقلاب تا پای جان ایستاده اند.»

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =