دستگیری اعضای باند جعل مدارک ضمانت درالبرز

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد که اعضای باند جعل مدارک ضمانت با ۳۲ فقره کلاهبرداری در این استان دستگیر شدند.

 سرهنگ محمد نادربیگی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که  در پی دریافت اخباری مبنی بر این که یک زن با تشکیل باند  جعل و کلاهبرداری  در اطراف مراکز قضایی البرز، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: بررسی های اولیه پلیس نشان داد که این باند با شناسایی افراد نیازمند گواهی ضمانت، خود را به عنوان کارمند ادارات دولتی معرفی کرده و با دریافت مبلغ قابل توجهی از سوژه های خود گواهی های جعلی تهیه و در اختیار آن ها قرار می دهند.
نادربیگی افزود:  بلافاصله کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی مخفیگاه همه اعضای باند را در شهرستان های کرج، شهریار و رباط کریم شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی همه اعضای باند که چهار نفر بودند دستگیر شدند.
 وی بیان داشـت: تعداد زیادی مدارک و مهرهای جعلی از مخفیگاه متهمان کشف و  تاکنون به ۳۲ فقره کلاهبرداری از این طریق اعتراف کرده و همچنان تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha