آتش‌سوزی کارگاه تعمیر خودرو در قم خسارت جانی نداشت

قم-ایرنا-مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از وقوع حادثه آتش سوزی در کارگاه تعمیرات خودروهای سبک در تقاطع بلوار جمهوری و جوادالائمه(ع) خبر داد که با ورود به موقع نیروهای آتشنشانی خسارت جانی برجا نگذاشت.

به گزارش روز شنبه شهرداری قم، عباس جعفری در گفت و گویی اظهار داشت: این آتش سوزی ساعت ۱۱:۱۰ امروز شنبه ۲۸ فروردین ماه به مرکز فرماندهی آتش نشانی قم اعلام گردید و اولین خودروها از ایستگاه آتش نشانی جوادالائمه به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم افزود: با توجه به وسعت حریق و ترافیک سنگین در محل درخواست واحدهای کمکی شد و در پی آن ۱۲ خودرو عملیاتی به همراه خودرو تجهیزات و آبرسان به محل اعزام شدند.

جعفری با بیان اینکه بیش از ۴۰ آتش نشان به همراه کت‌های عملیاتی در محل حادثه حضور داشتند، گفت: با تلاش آتشنشانان، اجازه سرایت آتش به منازل اطراف داده نشد و تنها سه خودرو موجود در کارگاه به طور کامل دچار حریق شد.

وی گفت: در این حادثه متاسفانه ۵ آتش نشان به علت شدت بالای حرارت و فضای اطفایی موجود در داخل کارگاه دچار مصدومیت‌های جزیی شدند و کارکنان کارگاه دچار مصدومیت نشدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =