۲۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۴۱
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84298070
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزاری هرگونه برنامه ورزشی در ایلام ممنوع است

ایلام - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: برگزاری هرگونه برنامه ورزشی در استان بدون مجوز ستاد مقابله با کرونا ممنوع و در صورت مشاهده برخورد قانونی صورت می گیرد.

مظفر علی شائی روز شنبه در گفت و با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: استان ایلام از جمله استان هایی است که با همکاری مردم و مسوولان در شرایط آبی کرونا قرار گرفت اما سهل انگاری های اخیر سبب ورود به پیک چهارم شد و بار دیگر محدودیت ها را در سطح استان اجرایی کرد.

وی افزود: با توجه به قرمز بودن وضعیت استان و لزوم توجه جامعه ورزشی به مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا برگزاری هرگونه تمرین، مسابقه و یا برنامه ورزشی حتی برای تیم های حاضر در لیگ کشوری و ملی پوشان بدون اخد مجوز از ستاد کرونای استان ممنوع است.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام یادآور شد: روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان و هیات های ورزشی موظف به رعایت مصوبات ملی و استانی و کنترل اماکن ورزشی خصوصی و دولتی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام تاکید کرد: بر اساس مصوبات ملی و استانی مدیریت کرونا با افرادی که ناقض محدودیت های اعلام شده باشند، برخورد قانونی صورت می گیرد و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

علی شائی ادامه داد: در راستای مصوبات ستاد کرونا ۴۱ باشگاه ورزشی در استان بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شدند و در صورت ادامه تخلف پروانه فعالیت این رشته های ورزشی لغو می شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از باشگاه ها با وجود متضرر شدن همکاری لازم را داشتند، گفت: ما تابع تصمیمات ستاد ملی و استانی کرونا هستیم و در صورت ضرورت و وجود مصوبه اقدامات لازم را در این زمینه خواهیم کرد.

۳۷۸ باشگاه ورزشی خصوصی و دولتی در سطح استان فعال است.

استان ایلام با ۵۸۰ هزار نفر جمعیت دارای ۳۰ هزار ورزشکار سازمان‌یافته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha