افزایش ۳.۷ برابری مرسولات پستی از گنبدکاووس و چند خبر کوتاه از گلستان
عکس آرشیوی است

گنبدکاووس - ایرنا - افزایش ۳.۷ برابری ارسال مرسولات پستی از گنبد، تجلیل از دوندگان مدال‌آور مسابقات جام امام رضا (ع) و وصول ۳ هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال از معوقات بانک های استان از جمله اخبار کوتاه روز شنبه گلستان است.

سرپرست اداره پست گنبدکاووس گفت که از زمان شیوع کرونا تاکنون ۳۸۲ هزار و ۲۶۵ فقره مرسوله پستی از این شهرستان به سایر مناطق استان و کشور ارسال شد که در مقایسه با میانگین سال قبل آن ۳.۷ برابر بیشتر بود.

مهدی رجبلو اظهار داشت که از سال ۹۲ تا ۹۸ در مجموع ۷۱۷ هزار و ۱۵۷ فقره انواع مرسولات پستی ( سالانه ۱۰۲ هزار مرسوله) از طریق اداره پست گنبدکاووس به سایر مناطق ارسال شده بود.

وی، مجموع مرسولات پستی ارسالی مردم گنبدکاووس در سال ۹۹ و از طریق اداره پست را ۳۸۲ هزار و ۲۶۵ فقره اعلام کرد و افزود: باتوجه به رونق تجارت الکترونیک، ۲۹۱ هزار و ۲۲۶ فقره آن مربوط به بسته‌های ارسالی توسط فروشگاه‌ها و شاغلان فضای مجازی این شهرستان بوده است.

**

برزمینی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در مراسمی از مدال آوران گلستانی مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) تجلیل کرد.

در مسابقات جام بین المللی امام رضا (ع) در مشهد، حمیدرضا کیا در پرش سه گام ۲ مدال طلا، حمیده اسماعیل نژاد در دوی ١٠٠ متر مدال طلا و مهدی محمدی و مائده مؤمنی در پرتاب چکش مردان و زنان مقام سوم را کسب کردند.

**

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به روند افزایش ابتلا و بستری بیماران کرونایی در استان گفت: از روز گذشته تا امروز ۳۷ تخت دیگر به بیماران مبتلا به کرونا و نیازمند بستری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان تعلق گرفت.

عبدالرضا فاضل اظهار داشت: در حال حاضر تعداد تخت‌های بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان به ۶۸۶ تخت رسیده که از این تعداد حال ۳۴ نفر وخیم است.

**

رییس دادگستری گلستان از وصول سه هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال از معوقات بانک های استان در سال گذشته خبر داد و گفت: این رقم در مقایسه با سال ماقبل حدود ۲ برابر بیشتر شد.

هادی هاشمیان اظهار داشت: همان‌قدر که از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم واحد تولیدی به علت بدهکاری تعطیل شود، اجازه نخواهیم داد سودجویان از زیربار بازپرداخت تسهیلات شانه خالی کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =