بسته افطاری بنیاد مستضعفان بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود

تهران- ایرنا- معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از توزیع یک و نیم میلیون وعده غذایی در قالب بسته‌های افطاری ساده و تامین برنج بیش از دو میلیون وعده غذایی گرم میان خانوارهای محروم و نیازمند خبرداد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، محسن منصوری گفت: با توجه به جمع شدن سفره‌های افطاری در مساجد، هیأت‌ها و محلات به دلیل شیوع کرونا، بنیاد مستضعفان با همکاری گروه های جهادی و با هدف حفظ سنت افطاری دادن به نیازمندان و محرومان، یک و نیم میلیون وعده غذایی را در قالب بسته های افطاری ساده و با رعایت پروتکل های بهداشتی، میان خانواده‌های نیازمند و محروم توزیع می کند.
 
مدیرعامل بنیاد علوی با بیان اینکه ارزش کل این بسته های افطاری بیش از ۲۱ میلیارد تومان است، افزود: بنیاد مستضعفان علاوه بر تامین و توزیع ۱.۵ میلیون بسته افطاری ساده میان نیازمندان، تامین برنج برای ۲ میلیون وعده غذایی گرم را نیز عهده دار شده است.
 
وی ادامه داد: بر همین اساس ۴۰۰ تن برنج مرغوب ایرانی به منظور تامین ۲ میلیون وعده غذایی گرم برای نیازمندان، با ارزشی بالغ بر ۹ میلیارد تومان در اختیار گروه های جهادی و مردمی قرار خواهد گرفت.
 
منصوری خاطرنشان کرد: این خدمت رسانی از شب نخست ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا پایان این ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha