۲۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۳
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 84297863
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

واحدهای صنفی استان قزوین تعطیل شدند

قزوین – ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان قزوین گفت: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا و وضعیت فوق قرمز استان،کلیه واحدهای صنفی استان به جز فروشگاه های مواد غذایی و خوراکی به مدت یک هفته تعطیل شدند.

محمد فرج زاده ها روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در استان باید کلیه واحدهای صنفی گروه یک،۲،سه و چهار به جز مشاغل ضروری تهیه و عرضه مواد غذایی و خوراکی جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا تاریخ چهار اردیبهشت تعطیل باشند.

وی افزود: اطلاع رسانی لازم در این زمینه به اتحادیه ها و واحدهای صنفی صورت گرفته است تا نسبت به رعایت مصوبه مذکور اقدام کنند در غیر این صورت طبق قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

فرج زاده ها افزود: اگر یک واحد صنفی در هر رسته خدماتی بدون توجه به این مصوبه به فعالیت خود ادامه دهد باید رییس آن اتحادیه در مراجع قضایی و نظارتی پاسخگو باشد.

به دنبال شیوع موج چهارم کرونا رکورد ابتلا به این بیماری در طول ۱۴ ماه گذشته شکسته و میزان مرگ و میر ناشی از آن طی شبانه روز گذشته ۲ رقمی شد و متاسفانه ۱۵ تن از شهروندان قزوینی جان خود را از دست دادند.

هم اینک ۶۴۲ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان قزوین بستری هستند و هر روز به جمع بیماران کرونایی در استان قزوین افزوده می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =