امام جمعه شهرکرد: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی و تزکیه نفس است

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر افزود: ماه مبارک رمضان فرصتی برای خودسازی انسان و تزکیه نفس است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در پیام جمعه این هفته شهرکرد که جایگزین نماز جمعه به واسطه وضعیت قرمز شیوع کرونا شده است، به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های کرونا و همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اشاره کرد و افزود: در این ایام مساجد با رعایت دستورالعمل بهداشتی و محدودیت باز هستند و باید این مکان‌ها به پایگاه عبادت، خدمت، کمک مومنانه تبدیل شوند.

وی از مردم خواست تا حرمت ماه مبارک رمضان را نگه دارند و با رعایت مسائل بهداشتی از فیوضات این ماه بهره‌مند شوند و با کمک‌های مؤمنانه خود، خانواده‌های بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا و ایتام را یاری رسانند.

وی در ادامه به ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بالندگی، موفقیت، پیروزی و شکوه ایران اسلامی، مرهون دلاورمردی و حماسه آفرینی عزیزانی است که از کیان کشور حراست می‌کنند.

به گفته وی، فعالان سپاه در همه عرصه‌ها از جمله عرصه نظامی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و خدمات و هر جا که لازم باشد حضور پررنگ دارند و در همه عرصه‌ها به نظام، دولتمردان  و مردم کمک می‌کنند تا جلوی فتنه‌های دشمن گرفته شود و در کشور امنیت ایجاد شود.

وی با تاکید بر اینکه برای بازگشت به مذاکرات باید تمام تحریم‌ها رفع و پس از راستی‌آزمایی تعهدات انجام شود، گفت: اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای با امانتداری، شجاعت، اخلاص و با حفظ خطوط قرمز نظام، مذاکرات هسته‌ای را پیش ببرند .

وی با تاکید بر اینکه دشمنان نظام،از جمله آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند، گفت: دشمنان با مکر و حیله ،دنبال به اجرای نقشه‌های شیطانی خود هستند.

وی با اشاره به اینکه نباید برای برداشته شدن تحریم‌ها به دشمن امتیاز بدهیم و باید با مقاومت پای رفع مشکلات ایستاد، افزود: هم‌اکنون اگر راه‌ها برای برداشته شدن تحریم‌ها باز شده ، نباید برای برداشته شدن تحریم‌ها به دشمن امتیاز بدهیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha