کشتی قهرمانی‌ آسیا؛ آزادکاران حریفان خود را شناختند

تهران - ایرنا - مراسم قرعه‌کشی سی و چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا، امروز (جمعه) در شهر آلماتی قزاقستان برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایرنا، سی و چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا از صبح فردا (شنبه) و با برگزاری مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم در شهر آلماتی قزاقستان آغاز می‌شود.

قرعه‌کشتی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند «علیرضا سرلک» در دور اول با «روزگلدی سیداف» از ترکمنستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان «دولت تمیرجان‌اف» از قزاقستان و «بیلال» از پاکستان می‌رود.

در وزن ۶۱ کیلوگرم «مجید داستان» پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف راویندر از هند می‌رود. در این وزن ۹ کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، «مرتضی قیاسی» در دور نخست با «کریم حوجاکوف» از ترکمنستان مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر در دور بعد به مصاف برنده میان «عادیل اوسپانوف» از قزاقستان و «علی بیک عثمان‌اف» از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم «امیرحسین حسینی» دور دور اول به مصاف کاران از هند می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان عبدالکریم از کویت و «سیرباز تالگات» از قزاقستان پیکار می‌کند. در این وزن ۱۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۳ کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند، «مصطفی حسین‌خانی» در دور اول با «اختیار نوروزاف» از ازبکستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده مبارزه میان «سئونگ چول لی» از کره و «لو» سنگاپور از می‌رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم «علی سوادکوهی» در دور نخست به مصاف «ریوکی یوشیدا» از ژاپن می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر در دور دوم با برنده دیدار میان «بوبور اسلام‌اف» از ازبکستان و «سایاکبای یوسوپوف» از قرقیزستان پیکار می‌کند. در این وزن ۱۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، «حسن یزدانی» پس از استراحت در دور اول در دور دوم با «هایاتو ایشیگورو» از ژاپن کشتی می‌گیرد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم «کامران قاسم‌پور» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به دیدار برنده کشتی میان «ریوچی یامانکا» از ژاپن و سانجیت از هند می‌رود. در این وزن ۹ نفر حضور دارند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۱ شرکت کننده دارد، «علی شعبانی» پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان «مین وون سئو» از کره‌جنوبی و «هارون آبید» از پاکستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم «امین طاهری» پس از استراحت در دور اول در دور دوم با سارم از سوریه کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان «آیال لازاریف» از قرقیزستان و «دانگ هوان کیم» از کره‌جنوبی می‌رود. در این وزن ۱۱ نفر حضور دارند.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

شنبه ۲۸ فروردین:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹ وزن‌کشی ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۴:۳۰ رقابت‌های مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۱ رقابت‌های رده‌بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه ۲۹ فروردین:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹ وزن‌کشی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۴:۳۰ رقابت‌های مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۱ رقابت‌های رده‌بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

اختلاف ساعت ایران با قزاقستان ۹۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۱:۳۰ به وقت قزاقستان ساعت ۱۰ به وقت ایران است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha