۲۷ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۴
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 84297237
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم ملی ترای‌اتلون راهی ژاپن شد

تهران- ایرنا- تیم ملی ترای‌اتلون (سه‌گانه) برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ و گزینشی المپیک توکیو امروز (جمعه) عازم ژاپن شد.

به گزارش ایرنا، مسابقات بزرگسالان قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک توکیو روزهای ۳ تا ۵ اردیبهشت ماه در شهر هاتسوکائیچی ژاپن برگزار می‌شود.

تیم ملی ایران با ترکیب ۲ ورزشکار، یک مربی و سرپرست در این رقابت‌ها حضور پیدا خواهد کرد.

علی رضوانی و امین سقایی دهکردی ۲ ملی‌پوش کشورمان در این مسابقات هستند که مهدی گودرزی رئیس فدراسیون و مربی سطح ۲ بین‌المللی که به منظور شرکت در اجلاس سالیانه کنفدراسیون آسیا که هر ساله همزمان با مسابقات قهرمانی قاره برگزار می‌شود، عازم ژاپن شده تا به عنوان سرپرست و مربی در این سفر ملی‌پوشان را همراهی کند.

مسابقات ترای‌اتلون بزرگسالان قهرمانی آسیا در حالی در شرایط پاندمی کرونا برگزار می‌شود که از اولین رویدادهای قهرمانی قاره پیش از مسابقات المپیک توکیو است و به همین منظور تحت تدابیر ویژه و سخت‌گیرانه میزبان برای تیم‌ها و ورزشکاران حاضر در این رویداد برگزار می‌شود.

 تیم ملی کشورمان نیز علاوه بر رعایت شرایط ویژه بهداشتی و تمرینی در اردوی آماده‌سازی تهران و انجام چندیدن مرحله تست پی‌سی‌آر، فضای متفاوت و خاصی را هم در زمان حضور این مسابقات تجربه خواهند کرد.

بر اساس اعلام مقامات ژاپنی کلیه تیم‌های حاضر در این مسابقات می‌بایست بر اساس پروتکل‌های خاص اعلام شده، حداقل ۳ روز زودتر جهت قرنطینه فردی در دهکده مسابقات حضور یافته و به منظور حفظ سلامت خود در مدت اقامت خود مجوز تردد خارج از محدوده مشخص شده را نیز نخواهند داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =