مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همیشه برای قهرمانی تلاش می‌کنیم ولی ژن قهرمانی در خون پرسپولیس وجود دارد.

به گزارش ایرنا، «حمید مطهری» امروز (جمعه) که به جای «یحیی گل‌محمدی» در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس برابر الریان قطر حاضر شده بود،  اظهار داشت: همه جوره خود را برای این مسابقات آماده کردیم. طراحی و برنامه خوبی برای ۶ مسابقه مرحله گروهی داریم. پرسپولیس DNA و ژن قهرمانی دارد و همیشه برای کسب این مهم تلاش می‌کنند. از طرفی بازیکنان با تعهد کامل وظایفشان را انجام می‌دهند. کار کردن با این بازیکنان برای ما لذتبخش است. بازیکنان ما همیشه برای قهرمانی و پیروزی تلاش می‌کنند.

وی افزود: لیگ قهرمانان آسیا همیشه مسابقات سنگینی بوده و تیم‌های خوبی در آن حضور دارند.   تفاوت امسال با سال‌های گذشته این است که با وجود تلاش‌های فدراسیون فوتبال هند از نظر امکانات با کمبودهایی مانند زمین تمرین مواجه هستیم. این‌ها بهانه نیست چرا که کسی بخواهد بهانه بیاورد در مسیر موفقیت قرار نمی‌گیرد. واقعیت این است که این کمبودها وجود دارد. تیمی که بخواهد قهرمان شود همیشه تلاش می‌کند و پرسپولیس هم از این شرایط مستثنی نیست.

مطهری همچنین در خصوص برنامه این مقابل الریان چگونه خواهد بود، تصریح کرد: همه می‌دانیم پرسپولیس همیشه دنبال ارائه بازی کلاسیک، مالکانه و بازیسازی از عقب زمین است. باید از کل فضای زمین استفاده کنیم. این نکته بارز پرسپولیس است. استفاده از کانال‌های کناری و فضاها شگرد تیم ما است و سعی می‌کنیم همیشه عملکرد خودمان را به تیم حریف دیکته کنیم.

وی اضافه کرد: در نیمه نخست بازی با الوحده،  فوق‌العاده بودیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم برسیم. در نیمه دوم هم طبیعی بود بخواهیم ضمن دفاع از نتیجه انرژی خود را حفظ کنیم. همه تیم‌ها نقاط ضعف و قوت دارند و الان فکر نمی‌کنم که زمان آن باشد که بخواهیم راجع به آن صحبت کنیم.

مطهری یادآور شد: احترام ویژه‌ای برای الریان و سرمربی این تیم «لوران بلان» که از جمله افراد شاخص فوتبال است قائل هستیم. آنها تیم قابل احترامی هستند. در دوره‌های قبلی بلان مربی الریان نبود و آنها تغییراتی داشتند. ما هم با شمایل جدید در این دیدار به میدان خواهیم رفت. حریف را به خوبی شناسایی کردیم و می‌دانیم از چه راه‌هایی با این تیم ضربه بزنیم. می‌دانیم تیم حریف وابستگی زیادی به بازیکنان خارجی دارد. سعی می‌کنیم بازی را کنترل کنیم و نتیجه خوبی بگیریم. هوادارانمان هم مثل همیشه ما را حمایت کنند و از راه دور به ما انرژی مثبت بدهند و به شایعات توجه نکنند.

تیم‌های پرسپولیس و الریان قطر در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ روز شنبه ساعت ۲۱:۳۰ به مصاف هم می‌روند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha