پارلمان‌های جهان از دفاع مشروع ملت فسطین حمایت کنند

تهران-ایرنا- دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین هم در بیانیه ای با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها فقط زبان قدرت و مقاومت را به خوبی درک می‌کنند از پارلمان‌های جهان و سازمان‌های مردم نهاد درخواست کرد از دفاع مشروع ملت فلسطین حمایت کنند.

به گزارش روز جمعه ایرنا دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای مصادف شدن سالگشت "روز نکبت "، روز اعلام موجودیت نامشروع رژیم جعلی، پوشالی،‌استعماری و نژادپرست صهیونیستی در سرزمین بزرگ و تاریخی فلسطین؛ با شعله ور شدن انتفاضه و آتش خشم ملت مبارز و قهرمان فلسطین علیه اشغالگران صهیونیسم و تروریست را تاکیدی بر حقانیت تداوم مقاومت مشروع ملت فلسطین علیه باطل بودن اقدام استعمارگران انگلیسی و آمریکایی می‌داند.

در این بیانیه آمده است: هفت دهه مقاومت و مبارزه ملت فلسطین و دفاع قهرمانانه امروز آنها از قدس شریف و مسجدالاقصی پیام واضحی به آمریکا و حامیان صهیونیست هاست که همچنان با حمایت های کور خود علیه ملت اصیل فلسطین اعم از مسلمان، مسیحی و یهودیان؛ به سیاست جنگ افروزی در منطقه دامن می‌زنند.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اضافه کرد: متاسفانه سکوت داعیان مدافع حقوق بشر در مقابل حملات ددمنشانه و سبعانه صهیونیست ها و قتل عام ملت بی دفاع فلسطین بویژه زنان و کودکان ؛ عامل دیگری بر تداوم تهاجم صهیونیست ها و مشارکت آنها در این جنایات جنگی است.

در این بیانیه آمده است: ضمن ابراز همدردی با خانواده معظم شهداء و مجروحین فلسطینی تاکید کرد که صهیونیست‌ها فقط زبان قدرت و مقاومت را بخوبی درک می‌کنند. شکست صهیونیست های جنایتکار در این معرکه قطعی است و ان شاءالله همه مسلمانان جهان بزودی در قدس نماز خواهیم گزارد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از مبارزات و دفاع قهرمانانه ملت فلسطین از مسجد الاقصی؛  قدس شریف غزه ؛ و کرانه غربی ؛ بمباران و حملات بی‌رحمانه و ترور رهبران مقاومت توسط دژخیمان و تروریست‌های صهیونیستی را قویا محکوم و از پارلمان‌های جهان و سازمان های مردم نهاد درخواست کرد از دفاع مشروع ملت فلسطین حمایت نمایند .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha