۲۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان شهر رویان شاهرود توزیع شد

شاهرود - ایرنا - مدیر مرکز نیکوکاری جواد الائمه(ع) رویان گفت: ۲۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش هر بسته چهار میلیون ریال بین خانواده‌های کم‌برخودار، نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا در رویان توزیع شد.

محمد جعفری عصر پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این بسته های کمک معیشتی شامل ۲۰ قلم مواد غذایی از جمله گوشت مرغ و گوسفند، برنج ، قند، چای، روغن، سیب زمینی و پیاز، حبوبات، سویا، رشته فرنگی و آش، خرما، پنیر، رب گوجه فرنگی، آرد، نمک و تخم مرغ است.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ خانوار زیر پوشش این مرکز نیکوکاری هستند، تصریح کرد: از این تعداد بسته های کمک معیشتی ۲۰ بسته هم به خانواده های آسیب‌دیده از ویروس کرونا تعلق گرفت.

جعفری از اهدای بن خرید به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به خانواده های کم برخوردار خبر داد و اظهار داشت: تعدادی بن خرید نان، شیر و تخم مرغ هم برای افراد نیازمند تهیه شد و به صورت هفتگی و مستمر در اختیار آنان قرار می گیرد.

 مدیر مرکز نیکوکاری جواد الائمه(ع) رویان با بیان اینکه این مرحله دومین مرحله توزیع امسال است، ابراز داشت: در شرایط وضعیت سفید کرونایی در شاهرود هم بیش از ۲۰ هزار بسته غذای گرم بین نیازمندان رویان توزیع شده بود.

جعفری با بیان اینکه توزیع ماسک تولید محلی و مواد ضدعفونی کننده هم در دستور کار این مرکز است، تاکید کرد: کمک های مومنانه به صورت ماهانه و مناسبت های مذهبی در این شهر ادامه خواهد داشت.

رویان با حدود سه هزار تن جمعیت یکی از شهرهای شهرستان شاهرود در شرق استان سمنان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =